Sports

2018./2019. m.g.

Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionāts 64-lauciņu dambretē
5. posma rezultāti

2019. gada 26. janvārī

Elīnai Krūmiņai (5. klase) – 4. vieta
Diānai Rudenei (4. klase) – 6. vieta

Priecājamies par Elīnas sasniegumiem – izcīnīta ceļazīmi uz Liepupi, uz Latvijas čempionātu. Lai izdodas veiksmīgi sagatavoties!

Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionāts 64-lauciņu dambretē
1. pusgada rezultāti

2018. gada 8. decembris

Elīnai Krūmiņai (5. klase) – 3. vieta
Diānai Rudenei (4. klase) – 9. vieta

Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionāts 64-lauciņu dambretē
4. posma rezultāti

2018. gada 8. decembris

Elīnai Krūmiņai (5. klase) – 3. vieta
Diānai Rudenei (4. klase) – 8. vieta

Dambretes turnīrs 1. – 4. klasei (28.11. 2018.)

Pateicība par piedalīšanos:
Melānijai Lapkovskai (1. kl.)
Mārtiņam Bākulim (2. kl.)
Diānai Rudenei (4.kl.)
Maratam Lācim (4. kl.)

Paldies skolotājai Solveigai Purviņai!

Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionāts 64-lauciņu dambretē
1. posma rezultāti

2018. gada 13. oktobris

Elīnai Krūmiņai (5. klase) – 3. vieta
Diānai Rudenei (4. klase) – 6. vieta

Pateicība skolotājai Solveigai Purviņai!

Madonas reģionālās spartakiādes orientēšanās sacensību rezultāti

09.10.2018.                 Madonas sporta centrs.

 Bm – 10 KP

Vieta Vārds, uzvārds Dz. g. KP skaits Laiks
 5. Amanda Maskava 2003. 10 13:38
8. Annija Berģe 2003. 12 28:51
Komandu vērtējums
3. Bērzaunes p-sk. 42:29

 Bz –12 KP

Vieta Vārds, uzvārds Dz. g. KP skaits Laiks
9. Tomass Aizstrauts 2003. 11 14:12
Komandu vērtējums
5. Bērzaunes p-sk. 14:12 (1 ieskaite)

Cm – 8 KP

Vieta Vārds, uzvārds Dz. g. KP skaits Laiks
 6. Arta Pinka 2005. 8 14:00
8. Alita Savickaite 2005. 9 15:29
11. Inese Madara Rubene 2005. 8 22:39
13. Sandija Zvidra 2005. 9 32:39
Komandu vērtējums
4. Bērzaunes p-sk. 29:29

 Cz – 9 KP

Vieta Vārds, uzvārds Dz. g. KP skaits Laiks
2. Rūdolfs Briedis 2005. 9 10:33
11. Miks Aksels Lācis 2006. 6 8.08
12. Jānis Baltiņš 2006. 6 17:27
13. Markuss Kivkucāns 2005. 5 24:38
Komandu vērtējums
3. Bērzaunes p-sk. 18:41 (trūkst 3 KP)

Dz – 6 KP

Vieta Vārds, uzvārds Dz. g. KP skaits Laiks
10. Deivids Jasulovičs 2007. 6 7:40
17. Rikardo  Markuss Bajārs 2007. 7 10:36
18. Rolands Sirsniņš 2007. 6 12:15
23. Marats Lācis 2008. 6 15:33
25. Daniels Macuks 2008. 9 33:55
Komandu vērtējums
5. Bērzaunes p-sk. 18:16

 Dm – 5 KP

Vieta Vārds, uzvārds Dz. g. KP skaits Laiks
1. Elīna Krūmiņa 2007. 6 9:28
2. Diāna Rudene 2008. 5 12:03
3. Elza Jermacāne 2008. 6 17:41
4. Jolanta Cīrule 2008. 5 18:49
Komandu vērtējums
6. Bērzaunes p-sk. 21:31

Madonas reģionālā skolēnu spartakiāde KROSĀ
Madona, Priežu kalniņš

3.oktobris 2018.gads

D grupa, meitenes (42 dalībnieki)

St.Nr. Vārds Uzvārds Grupa Finiša laiks Diference Vieta
64 Sabīne Grudule D gr. M 0:03:08 0:00:41 25
65 Nellija Rūnika D gr. M 0:03:11 0:00:44 30
76 Ance Sandija Dzene D gr. M 0:03:13 0:00:46 33

 D grupa, zēni (40 dalībnieki)

St.Nr. Vārds Uzvārds Grupa Finiša laiks Diference Vieta
25 Marats Lācis D gr. Z 0:02:11 0:00:00 1
10 Daniels Macuks D gr. Z 0:02:32 0:00:21 19
37 Rauls Tupiņš D gr. Z 0:02:42 0:00:31 31

C grupa, meitenes (36 dalībnieki)

St.Nr. Vārds Uzvārds Grupa Finiša laiks Diference Vieta
159 Elīna Krūmiņa C gr. M 0:02:42 0:00:32 23
168 Menarda Actiņa C gr. M 0:02:54 0:00:44 30
144 Natālija Kristiāna Krusta C gr. M 0:03:05 0:00:55 34

 C grupa, zēni (44 dalībnieki)

St.Nr. Vārds Uzvārds Grupa Finiša laiks Diference Vieta
93 Miks Aksels Lācis C gr.Z 0:03:55 0:00:15 4
122 Deivids Jasulovičs C gr.Z 0:04:08 0:00:28 15
107 Jānis Baltiņš C gr.Z 0:04:10 0:00:30 16

 B grupa, meitenes (33 dalībnieki)

St.Nr. Vārds Uzvārds Grupa Finiša laiks Diference Vieta
246 Inese Madara Rubene B gr. M 0:04:19 0:00:56 24

 B grupas, zēni (50 dalībnieki)

St.Nr. Vārds Uzvārds Grupa Finiša laiks Diference Vieta
192 Tomass Aizstrauts B gr. Z 0:03:03 0:00:00 1
177 Rūdolfs Briedis B gr. Z 0:03:38 0:00:35 20
215 Artis Rudzons B gr. Z 0:04:36 0:01:33 45

 SKOLU STAFETE (D gr. – 13 komandas, C gr. – 13 komandas)

St.Nr. Skola Grupa Finiša laiks Diference Vieta
277 Bērzaunes pamatskola D 0:07:07 0:00:43 10
267 Bērzaunes pamatskola C 0:06:36 0:01:02 10

Pateicība skolotājiem Vikai Valcerei un Helmutam Polim!

Madonas reģionālās skolēnu sacensības vieglatlētikā (B grupai (2003.-2004.g.dz.))

Varakļāni, 13.09.2018.

Zēni
Vieta Dalībnieki Disciplīna Rezultāts Iegūtie punkti
3 T.Aizstrauts,

R.Andrejevs,

L.Māliņa,

A.Berģe

4×100 m jauktā stafete (2 zēni+2 meitenes) 5 komandas 58,7 38
 
100 m – 15 dalībnieki  
7 Andrejevs Rolands 13,6 45
1500 m – 6 dalībnieki  
1 Aizstrauts Tomass 4.51,9 59  
 
Tāllēkšana– 16 dalībnieki    
3 Aizstrauts Tomass 5,04 54
15 Andrejevs Rolands 4,03 30
Komandu vērtējums (zēni )– 11 skolas  
100m/400m  4×100 1500m T/L Kopā
8 Bērzaunes pamatskola – zēni 45  38 59 54/30 226
     
Meitenes
100 m– 20 dalībnieki  
10 Berģe Annija 15,7 29
19 Māliņa Laura 16,9 15
 
14 Berģe Annija Tāllēkšana 3,24 11
15 Māliņa Laura 3,21 10
Komandu vērtējums (meitenes )    
100m  4×100 1500m T/L Kopā
8 Bērzaunes pamatskola 29/15 38 11/10 103
REZULTĀTI  
  Jaunieši (A grupa 1999.-2002.gdz.)    
 
7 Grūbe Raivis 100 m (17 dalībnieki) 12,4 63
6 Grūbe Raivis Tāllēkšana (18 dalībnieki) 5,28 58

Pateicība skolotājiem Vikai Valcerei un Helmutam Polim!

2017./2018. m.g.

Bērnu un jauniešu čempionāts 64 lauciņu dambretē Madonā
Iesācēju grupa (2010., 2009., 2008. dz. g.)

Kopvērtējumā :

Diānai Rudenei 4. vieta
Jolantai Cīrulei 14. vieta
Anetei Andrejevai 19. vieta

Pateicība skolotājai Solveigai Purviņai!

Sporta olimpiādes 7. – 9. klasei kopvērtējumā

(Madonā, 06.04.2018.)

Mūsu skolas komandai – Dainim R., Laurai M., Tomasam A., Danielam M., Madarai P., Sandijai S., Elittai S. – 11. vieta. Apsveicam!

Pateicība skolotājiem Vikai Valcerei un Helmutam Polim!

Sporta olimpiādes 1. – 6. klasei kopvērtējumā

(Madonā, 21.03.2018.)

Mūsu skolas komandai – Evertam B., Līgai D., Sabīnei G., Sintijai Danielai B., Albertam Markusam B., Raulam T., Maratam L., Ancei Sandijai Dz., Rikardo Markusam B., Elīnai K., Mikam Akselam L., Agnesei T., Artai P., Rūdolfam B. – 13. vieta. Apsveicam!

Pateicība skolotājai Vikai Valcerei!

Madonas novada dambretes turnīrs 64-lauciņu dambretē skolēniem

(Madonā, 24.02.2018.)

6. posma rezultāti
Diāna Rudene – 5. vieta (U-10)
Elīna Krūmiņa – 8. vieta (U-13)
Sindija Krūmiņa – 8. vieta (U-16)

(Madonā, 9.12.2017.)

4.posma rezultāti iesācēju grupā
Diāna Rudene – 3.vieta
Jolanta Cīrule – 6.vieta
Anete Andrejeva – 16.vieta
Agnese Tipaine – piedalījusies

Lepojamies par 3. klases skolnieces Diānas Rudenes panākumiem – kopvērtējumā 3. vieta un iespēja piedalīties Latvijas 71. Skolēnu sporta spēļu 64 lauciņu dambretes (Latvijas Jaunatnes čempionātu pusfināla) turnīrā Liepupē, Liepupes vidusskolā, Salacgrīvas novadā, 2018 gada 20. janvārī.

 

Pateicība skolotājai Solveigai Purviņai par ieguldīto darbu sagatavojot skolēnus sacensībām

 

Starpnovadu dambretes turnīrs 64 lauciņu dambretē 1.-4. klašu skolēniem

(Dzelzavas pamatskolā, 28.11.2017.)

Diāna Rudene – atzinība
Rauls Tupiņs – pateicība par piedalīšanos
Marta Kārliņa – pateicība par piedalīšanos
Mārtiņš Bākulis – pateicība par piedalīšanos

Paldies skolotājai Solveigai Purviņai!

 

2016./ 2017. m.g.

Madonas reģionālā skolēnu spartakiāde
VIEGLATLĒTIKA 4-CĪŅĀ
“D” grupā

Lubānā, 2017. gada 28. aprīlī

Rūdolfs Briedis – 1. vieta
Miks Aksels Lācis – 24. vieta
Edvards Jermacāns – 31.-32. vieta

Kopvērtējumā Bērzaunes pamatskolas komandai- 5. vieta (14 skolu konkurencē)

 

Madonas novada Skolu spartakiāde slēpošanā

Madona, Smeceres sils, 2017. gada 21. marts

A grupā jauniešiem kopvērtējumā skolas komandai – 3. vieta
Oskars Evalda Gailītis – 8. vieta

B grupā jaunietēm skolas komandai – 3. vieta
Meldra Meiere – 5. vieta

C grupā jauniešiem skolas komandai – 4. vieta
Tomass Aizstrauts – 5. vieta
Niks Maskavs – 14. vieta
Dainis Rudenis – 16. vieta
Dairis Leimanis – 17. vieta

B grupā jauniešiem kopvērtējumā – 3. vieta
Daniels Meržvinskis – 3. vieta

D grupā jaunietēm skolas komandai – 3. vieta
Agnese Tipaine – 8. vieta
Alita Savickaite – 12. vieta
Arta Pinka – 14. vieta

D grupā jauniešiem skolas komandai – 3. vieta
Rūdolfs Briedis – 6. vieta
Mārtiņš Pilsums – 9. vieta
Ralfs Sviridenko – 11. vieta
Adriāns Jānis Dzenis – 14. vieta

C grupā jaunietēm skolas komandai – 4. vieta
Laura Māliņa – 6. vieta

Paldies sporta skolotājiem – Airai Bērziņai un Helmutam Polim!

Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls

Ērgļi, 2017. gada 3. februāris

Priecājamies par mūsu skolēnu sasniegumiem distanču slēpošanā:

Rūdolfs Briedis (2 km) – 12. vieta
Mārtiņš Pilsums (2 km) – 23. vieta
Agnese Tipaine (1 km) – 22. vieta
Tomass Aizstrauts (3 km) – 13. vieta

Paldies skolotājai Airai Bērziņai!

Madonas reģionālā skolēnu spartakiāde telpu futbolā “C” grupa

Madona, 2017. gada 2. februāris

5. – 7. klašu komandai 3. vieta:
– Niks Maskavs
– Artis Aigars Putniņš
– Dainis Rudenis
– Raivis Viļevičs
– Tomas Aizstrauts
– Rolands Andrejevs
– Ralfs Sviridenko

Madonas reģionālā skolēnu spartakiāde telpu futbolā “D” grupa

Madona, 2017. gada 7. februāris

4. – 5. klašu komandai 4. vieta:
Adrians Jānis Dzenis
Ralfs Jankovskis
Markuss Kivkucāns
Mārtiņš Pilsums
Maksims Ronkaitis
Ralfs Sviridenko
Rūdolfs Briedis

Pateicība skolotājam Helmutam Polim!

DAMBRETE
P A N Ā K U M I

2017. gada 28. janvāris

Madonas Bērnu un jaunatnes 64 lauciņu dambretes čempionātā no astoņām kārtām izspēlētas piecas.
Bērzaunes pamatskolu pārstāvēja 7 dalībnieki.

Kopvērtējuma rezultāts:

Nr Dalībnieks Punkti Vieta
 1  Elīna Krūmiņa  41  4
2  Jolanta Cīrule  36  3
 3  Rauls Tupiņš  7
 4  Sindija Krūmiņa  21
 5  Agnese Tipaine  16
 6  Elza Jermacāne  11
 7  Diāna Rudene 6

Nākošā spēle  Madonas pilsētas sporta centrā  –  25. februārī.

  1. pusgadā apbalvos 3 labākos spēlētājus trijās spēlēs.

Ļoti svarīgi labi nospēlēt pēdējās trīs kārtas!

Sacensību vadītājs – Herberts Millers

Starpnovadu dambretes turnīrs 64 lauciņu dambretē
1.-4. klašu skolēniem 2016./2017. m.g.

Dzelzavas pamatskolā, 2016. gada 29. novembrī

Apsveicam:

Jolantu Cīruli ar iegūto 3. vietu (1.-2. kl. grupā)

Elīnu Krūmiņu ar iegūto 2. vietu (3.-4.kl.. grupā)

Paldies skolotājam Herbertam Milleram

Bērzaunes pamatskolā 22.11.2016. notika 1.-4. klašu skolēnu dambretes turnīrs

Apsveicam

1.-2. klases uzvarētājus

1. vieta Jolanta Cīrule 1. vieta Marats Lācis
2. vieta Elza Jermacāne 2. vieta Niks Gunārs Rudzītis
3. vieta Marta Kārkliņa 3. vieta Rauls Tupiņš

3.-4. klases uzvarētājus

1. vieta Elīna Krūmiņa 1. vieta Aleksandrs Hmeļnickis
2. vieta Agnese Tipaine 2. vieta Rikardo Markuss Bajārs
3. vieta Samanta Kirša 3. vieta Mārcis Krūmiņš

Sacensību vadītājs / Herberts Millers

Bērzaunes pamatskolas skolēnu sasniegumi
Madonas reģionālajā skolēnu spartakiādē
KROSĀ
B grupā

(Madonā, 2016. gada 4. oktobrī)

 

Nr. Klase     Vārds,uzvārds   Vieta individuāli               

Dalībnieku skaits

1. 8. Daniels Meržvinskis 35. 38
2. 8. Madara Pardence 6. 31
3. 8. Sandija Sergejeva 14. 31

Komandu kopvērtējumā iegūta:
14. vieta zēniem (15 komandu konkurencē),
8. vieta meitenēm (12 komandu konkurencē).

Bērzaunes pamatskolas skolēnu sasniegumi
Madonas reģionālajā skolēnu spartakiādē
KROSĀ
D grupā

(Madonā, 2016. gada 4. oktobrī)

Nr.

Klase Vārds, uzvārds Vieta individuāli

Dalībnieku skaits

1. 5. Rūdolfs Briedis 2. 63
2. 4. Miks Aksels Lācis 46. 63
3. 5. Edvards Jermacāns 58. 63
4. 5. Alita Savickaite 23. 53
5. 5. Arta Pinka 33.
6. 2. Elza Jermacāne 53.

Komandu kopvērtējumā:

zēniem iegūta 12. vieta (16 komandu konkurencē)
meitenēm iegūta 13. vieta (17 komandu konkurencē)

Informāciju apkopoja: Helmuts Polis
sporta skolotājs

Bērzaunes pamatskolas skolēnu sasniegumi
Madonas reģionālajā skolēnu spartakiādē
VIEGLATLĒTIKĀ
C grupā

(Madonā, 2016. gada 29. septembrī)

Nr. Klase Vārds, uzvārds Vieta individuāli Dalībnieku skaits
1. 7. Amanda Maskava 10. 65
2. 7. Annija Berģe 34.
3. 7. Laura Māliņa 36.
4. 6. Laura Paškova 52.
5. 6. Sindija Krūmiņa 59.
6. 7. Tomass Aizstrauts 16.
7. 6. Niks Maskavs 47.
8. 7. Rolands Andrejevs 55.
9. 6. Artis Aigars Putniņš 65.
10. 6. Dainis Rudenis 66.

Komandu kopvērtējumā:

zēniem iegūta 11. vieta (15 komandu konkurencē)
meitenēm iegūta 7. vieta (15 komandu konkurencē)

Bērzaunes pamatskolas skolēnu sasniegumi
Madonas reģionālajā skolēnu spartakiādē
VIEGLATLĒTIKĀ
B grupā

(Madonā, 2016. gada 16. septembrī)

Nr.

Vārds, uzvārds Klase Vieta individuāli

Dalībnieku skaits

1. Elvis Intars Putniņš 9. A gr.  100 m-23.v.,
1500m-7.v.
100m-24,1500m-8
2. Igors Komisarovs 9. A gr. 100m-24.v.,
šķēps-10.v.
3. Oskars Evalds Gailītis 8. A gr. 1500m-8.v.,šķēps-6.v. šķēps-10
4. Daniels Meržvinskis 8. B gr. 100 m-19.v.,tāllēkšana-18.v. 100 m-22,t/l-19
5. Elitta Stoļarova 8. 4×100 m-1.v.,100m-3.v.,lode-13.v. 4x100m-3,100m-22
6. Madara Pardence 8. 4x100m-1.v.,80m/b-3.v.,lode-11.v. 80m/b-3
7. Sandija Sergejeva 8. 4x100m-1.v.,100m-7.v., lode-2.v. lode-14
8. Meldra Stabiņa 8. 4x100m-1.v.,100m-10.v.,lode-12.v.
9. Viktorija Māliņa 9. 100m-8.v.,lode-7.v.
10. Linda Rjabiņina 8. 100m-22.v.,lode-14.v.
11. Laura Cepurīte 9. lode-9.v.,šķēps-6.v. šķēps-7

Informāciju apkopoja: Helmuts Polis
sporta skolotājs

Bērzaunes pamatskolas skolēnu sasniegumi
Madonas reģionālajā skolēnu spartakiādē
VIEGLATLĒTIKĀ
B grupā

(Varakļānos, 2016. gada 6. maijā)

Disciplīna Skolēna vārds, uzvārds Klase Dalībnieku skaits Rezultāti/ vieta
100 m Kristaps Meiers 9. 14 14.
400 m Kristaps Meiers 9. 5 2.
1500 m Dāvis Kokorevičs 9. 5 1.
  Oskars Gailītis 7. 5 3.
Tāllēkšana Dāvis Kokorevičs 9. 16 3.
Lodes grūšana Dairis Mežvinskis 9. 13 1.
  Gvido Vlasovs 9. 13 10.
Šķēpa (600 g) mešana Dairis Mežvinskis 9. 13 1.
  Oskars Gailītis 7. 13 5.
  Gvido Vlasovs 9. 13 8.
Šķēpa (700 g) mešana Raivo Aizstrauts 9. 8 3.
  Dairis Mežvinskis 9. 8 ā/k
Komandu cīņas kopvērtējums zēniem 10 1.
400 m Viktorija Māliņa 8. 4 2.
Tāllēkšana Viktorija Māliņa 8. 7 5.
Lodes grūšana Laura Cepurīte 8. 7 5.
Šķēpa (400 g) mešana Laura Cepurīte 8. 4 4.
Komandu cīņas kopvērtējums meitenēm 7 6.

(Varakļānos, 2016. gada 2. maijā)
Bērzaunes pamatskolas skolēnu sasniegumi

Madonas reģionālajā skolēnu spartakiādē
VIEGLATLĒTIKĀ

Disciplīna Skolēna vārds, uzvārds Klase Dalībnieku skaits Rezultāti/ vieta Skolotājs
100 m Daniels Meržvinskis 7. 24 17. H. Polis
  Tomass Aizstrauts 6. 24 18. L. Kraukle
  Rūdolfs Briedis 4. 24 20. L. Kraukle
  Niks Maskavs 5. 24 24. L. Kraukle
300 m Rūdolfs Briedis 4. 8 7. L. Kraukle
Tāllēkšana Tomass Aizstrauts 6. 24 10. L. Kraukle
  Daniels Meržvinskis 7. 24 17. H. Polis
Šķēpa
(400 g.) mešana
Niks Maskavs 5. 18 12. L. Kraukle
Stafete C grupa (zēni) 6 komandas ā/k
Kopvērtējumā C grupa (zēni) 10 komandas 9. vieta
100 m Elitta Stoļarova 7. 24 3. H. Polis
  Sandija Sergejeva 7. 24 7. H. Polis
  Amanda Maskava 6. 24 13 L. Kraukle
  Meldra Stabiņa 7. 24 18. H. Polis
  Laura Māliņa 6. 24 19. L. Kraukle
300 m Laura Māliņa 6. 6 4. L. Kraukle
800 m/barj Madara Pardence 7. 7 3. H. Polis
Tāllēkšana Amanda Maskava 6. 17 3. L. Kraukle
  Meldra Stabiņa 7. 17 9. H. Polis
  Madara Pardence 7. 17 Bez r. H. Polis
  Elitta Stoļarova 7. 17 Bez r. H. Polis
Lodes (2kg) grūšana Sandija Sergejeva 7. 12 2. H. Polis
  Elitta Stoļarova 7. 12 3. H. Polis
  Amanda Maskava 6. 12 5. L. Kraukle
  Madara Pardence 7. 12 10. H. Polis
Šķēpa (400g) mešana Sandija Sergejeva 7. 6 6. H. Polis
Stafete C grupa (meitenes) 5 komandas 1. vieta  H. Polis
Kopvērtējumā C grupa (meitenes) 8 komandas 1. vieta  H. Polis

1. – 4. klašu komandu kopvērtējumā sacensībās “Kalpaka atceres pasākumi 2016”Informāciju sagatavoja Helmuts Polis,
sporta skolotājs

(Meirānu pamatskolā 04.02.2016.)

Marata Lāča
Elīnas Krūmiņas
Rikardo Markusa Bajāra
Agneses Cīrules
Markusa Kivkucāna
Rūdolfa Brieža

komandai  6. vieta
(9 komandu konkurencē).

Paldies par cīņassparu un neatlaidību skolēniem un skolotājām!

Sasniegumi sporta sacensībās:

Madonas novada skolēnu spartakiādē

(Madonā, 2016. gada 10. martā)

  • Rūdolfs Briedis – 8. vieta
  • Mārtiņš Pilsums – 12. vieta
  • Dainis Rudenis – 18. vieta
  • Agnese Cīrule – 8. vieta
  • Arta Pinka – 11. vieta
  • Elvis Intars Putniņš – 8. vieta
  • Oskars Evalds Gailītis 9. vieta
  • Igors Komisarovs – 10. vieta
  • Tomass Aizstrauts – 5. vieta
  • Daniels Meržvinskis – 11. vieta

Apsveicam slēpotājus un paldies sporta skolotājiem – Līvai Krauklei un Helmutam Polim!

Daira Mežvinska panākumi:
Sacensībās basketbola bumbas mešanā tālumā 3. vieta un Madonas BJSS rekords 34 m 15 cm;
Latvijas ziemas čempionātā šķēpa mešanā 7. vieta (rezultāts 46 m 9 cm)

 

2015./ 2016. mācību gadā esam aktīvi iesaistījušies dambretes čempionātos skolā, novadā un arī valstī:

  • Latvijas 69. skolēnu sporta spēļu 64 lauciņu dambretē Latvijas Jaunatnes čempionāta finālā jaunākajā grupā meitenēm (Siguldā, 6.02.2016.) Elīnai Krūmiņai 9. vieta.
  • Starpnovadu dambretes turnīrs 1. – 4.klasēm (Dzelzavas pamatskolā, 16.02.2016.):
    Elīna Krūmiņa, 2. klase – 3. vieta
    Agnese Cīrule, 3. klase – atzinība
    Rauls Tupiņš, 1. klase – piedalījies, iegūstot 4 punktus
    Markuss Kivkucāns, 4. klase – piedalījies, iegūstot 3 punktus

 

  • Bērnu un jaunatnes dambretes čempionāts Madonā (notikuši 10 posmi)
    Iegūtās vietas kopvērtējumā pa grupām:
  • U-8 MEITENES (14 dalībnieces):
    Elīna Krūmiņa, 2. klase – 3. vieta
    Jolanta Cīrule, 1. klase – 7. vieta 
  • U-8 ZĒNI (23 dalībnieki):
    Rauls Tupiņš, 1. klase – 6. vieta
    Marats Lācis, 1. klase – 22. vieta
  • U-11 MEITENES (13 dalībnieces):
    Agnese Tipaine, 3. klase – 9. vieta
    Sindija Krūmiņa, 5. klase – 10. vieta
  • U-11 ZĒNI (28 dalībnieki):
    Markuss Kivkucāns, 4. klase – 23. vieta
    Mārcis Krūmiņš, 3. klase – 24. vieta
    Aleksandrs Hmeļnickis, 3. klase – 26. vieta
  • U-16 MEITENES (13 dalībnieces):
    Laura Cepurīte, 8. klase – 13. vieta
  • U-16 ZĒNI (23 dalībnieki):
    Reinis Ģiedris, 6. klase – 12. vieta
  • Bērzaunes pamatskolas pavasara dambretes turnīrs (26.04.2016.)
    1. – 2. klašu grupā
    Elīna Krūmiņa – 1. vieta
    Rauls Tupiņš – 2. vieta
    Jolanta Cīrule – 3. vieta
    3. – 4. klašu grupā
    Markuss Kivkucāns – 1. vieta
    Aleksandrs Hmeļnickis – 2. vieta
    Mārtiņš Pilsums – 3. vieta
    5. – 8. klašu grupā
    Amanda Maskava – 1. vieta
    Tomass Aizstrauts – 2. vieta
    Raivis Viļevičs – 3. vieta

Paldies skolotājam Herbertam Milleram par iedrošināšanu un prasmīgu atbalstu, sagatavojot skolēnus sacensībām!

Īpašs paldies skolēnu vecākiem, kuri ziedojuši savu laiku un līdzekļus, aizvedot bērnus uz sacensību norišu vietām Madonā un Siguldā, kā arī morāli atbalstot savus bērnus!