Konkursi

2023./2024. m.g.

Pateicība par piedalīšanos Madonas novada skolu 3. klašu Erudīcijas konkursā Alisei Mednei. (11.04.2024.)

Paldies skolotājai Gunai Vucānei!


Pateicība par piedalīšanos Madonas novada skolu Skaļās lasīšanas konkursā 2. klases skolniekam Arvim Tipainim un 4. klases skolniekam Kasparam Ceriņam. (04.04.2024.)

Paldies skolotājai Guntai Grīvai un Tamārai Dzenovskai!


Atzinība 1. klases skolniecei Paulai Ceriņai par piedalīšanos Madonas novada skolu Glītrakstīšanas konkursā. (04.04.2024)

Pateicība skolotājai Rigondai Pinkai!


Apsveicam Adriānu Zariņu ar  iegūto II pakāpes diplomu (39,83p.) I kārtas skolēnu skatuves runas konkursā (07.03.2024.).

Paldies par atbalstu Skolotājai Dainai Briedei


Priecājamies par 5. klases skolnieces Elizabetes  Rižkovas iegūto 1. vietu un 8. klases skolnieces Beātes Bāņukalnes par iegūto 3. vietu “Kalpaka kauss 2024” organizētajā zīmējumu konkursā „Sabiedrības līdzdalība rūpēs par mieru.”!

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai


Apsveicam 6. klases skolnieci Sabīni Valteri par iegūto 2. vietu un 8. klases skolnieci Beāti Bāņukalni par iegūto 3. vietu Skrides fonda organizētajā fotokonkursā “Līdz ar katru no mums aug arī mūsu Latvija”!

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai


Apsveicam 1. klases skolnieci Martu Cauni un 5. klases skolnieci Elizabeti Rižkovu ar iegūto atzinību Rīgas Motormuzeja organizētajā bērnu zīmējumu konkursā “Prezidenta auto”!
Pateicamies par piedalīšanos 1., 3., 4. un 5. klases skolēniem!

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai, Gunai Vucānei un Tamārai Dzenovskai!


2022./2023. m.g.


Priecājamies par Elizabetes Rižkovas  izcīnīto 3.vietu LOK  zīmējumu konkursā ES SOLI PA SOLIM #SPORTIŅĀ”  Madonas novadā  1.-4.klašu grupā  un valstī iegūto veicināšanas balvu.

Paldies Rigondai Pinkai!


Lepojamies ar Artura Renalda Buskes iegūto 3.vietu, ar Aleksa Ābolkalna  iegūto 3.vietu , ar Raiena Ričarda Baltpurviņa iegūto 3.vietu, ar Jāņa Laurinoviča iegūto specbalvu  Skrides fonda organizētājā zīmējumu konkursā “PAVASARA VĒSTNEŠI”

Paldies skolotājai Gunai Vucānei, Tamārai Dzenovskai un Rigondai Pinkai!


Priecājamies par Sabīnes Valteres izcīnīto 3.vietu Ropažu novada zīmējumu konkursā SPORTS MANĀ IKDIENĀ” ( 31.03.2023.)


Lepojamies  ar 7.-9. klases komandas sasniegumiem (Rikardo Maruss Bajārs, Ritvars Ivanovs, Nellija Rūnika, Sindija Rūnika, Edgars Kauliņš,  Valērija Bārbele –Ņagu)  “Kalpaka kauss-2023militarizētajā stafetē ( 03.03.2023.), iegūstot 1. vietu Vēstures konkursā un 1. vietu konkursā “Latviskā dzīves ziņa”.
Zīmējumu konkursā “DARBS DARA DARĪTĀJU”( 03.03.2023.) 1.-4. klašu grupā veicināšanas balvas 4. klases skolēniem  Eduardam Saulītim un Elizabetei Rižkovai.


Madonas BJC organizētajā Madonas novada vokālo ansambļu sadraudzības  koncertā “Līdzbalsis” pateicību par piedalīšanos saņēmis 3. klases vokālais ansamblis. (17.02.2023.)

Paldies skolotājam Artūram Grandānam


Madonas Bērnu un jauniešu centra organizētajā radošo darbu konkursā “Uzziedi Latvijai” 4.klases kolektīvs ar kopdarbu “Ziedu pušķis Latvijai”  ieguva 1.vietu.
Paldies par piedalīšanos 5.klases skolniecei Sabīne Valtere, 7.klases skolniecei Beātei Bāņukalnei un 1.-4.klases lietišķās mākslas pulciņa “Dari, jo vari” dalībniekiem(17.11.2022.)

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai!


Lepojamies ar 5.klases skolnieces Sabīnes Valteres 1.vietu Rīgas Motormuzeja konkursā “Drošs ceļš uz skolu”. (21.09.2022.)

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai!


2021./2022. m.g.

Lepojamies ar 6. klases skolnieka Alberta Markusa Buskes sasniegumiem – Skrides fonda zīmējumu konkursā (Madonas novada skolēniem) “Tautas gars – Latvijas spēks” iegūta 1. vieta.

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai!


Madonas novada pašvaldības izglītības iestādēs noslēgušies pirmie Olimpiskās dienas 2022 konkursi.
Apsveicam 3. klases skolnieci Emīliju Langi ar iegūto 2. vietu zīmējumu konkursā 1.-4.klašu skolēnu grupā “Apsveikums Latvijas Olimpiskajai komitejai 100. dzimšanas dienā” 

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai!


Pateicība par piedalīšanos Madonas novada Sākumskolas metodiskās apvienības organizētajā  Erudītu konkurss 3. klasēm (31.03.2022., Kalsnavas pamatskolā) 3. klases skolniekam Aleksam Ābolkalnam.

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai un Guntai Beloragai!


Lepojamies  ar skolēnu sasniegumiem pulkveža Oskara Kalpaka piemiņai “Kalpaka kauss-2022” veltītajos neklātienes konkursos
(01.02. 2022.-06.03.2022.)
Erudīcijas konkursā “Mana Latvija” 1.-4.klašu skolēni: Jānis Stūrmanis ( 1.klase) –2.vieta, Loreta Marta Ivanova ( 2.klase) –1.vieta, Emīlija Lange ( 3.klase) – 2.vieta, Kristers Sviridenko (4.klase) – 2.vieta.
Zīmējumu konkursā 5.-6.klašu grupā : Marta Kārkliņa ( 6.klase) –1.vieta, Alberts Markuss Buske ( 6.klase) – 2.vieta, Beāte Bāņukalne ( 6.klase) – 3.vieta.
Paldies par piedalīšanos “Neklātienes vēstures konkursā” Gustavam Saulītim ( 5.klase);  Patriotiskās dzejas konkursā “Audiet mani karogā-sarkanbalti sarkanāBeātei Bāņukalnei ( 6.klase)

 Paldies skolotājām Gunai Vucānei, Tamārai Dzenovskai, Rigondai Pinkai, Guntai Beloragai, Solveigai Purviņai, Gitai Bondarei!


Priecājamies par 3. klases  skolēnu  un 6.klases skolēnu panākumiem Madonas Bērnu un jauniešu centra organizētājā zīmējumu konkursā “Es un Ziemassvētki” (2021. gada decembris):
Eduardam Saulītim- 1.vieta, Artūram Kalniņam- 2.vieta 1.-4.klašu grupā;
Sintijai Danielai Bajārei – 2.vieta 5.-9.klašu grupā.

Paldies par piedalīšanos Emīlijai Langei, Aleksam Ābolkalnam, Oliveram Rudzonam, Elizabetei Rižkovai, Aleksandram Vkatkinam, Albertam Markusam Buskem, Beātei Bāņukalnei.

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai!


Bērzaunes pamatskolas skolēni: Alberts Markuss Buske, Niks Gunārs Rudzītis/6. klase/, Jolanta Cīrule /7.klase/, Jēkabs Saliņš /8.klase/, Mārcis Krūmiņš un Agnese Tipaine /9.klase/ piedalījās (laika posmā no 6. līdz 15. decembrim)  JAK Barkavas struktūrvienības organizētajā neklātienes konkursā  “How much do you know about Christmas?”.
Paldies Jēkabam par oriģinalitāti radošajā darbā, Albertam Markusam par rūpīgi veikto darbu un Mārcim par centību!
Īpašs paldies un uzslava godalgoto vietu ieguvējiem: Agnesei Tipainei /iegūta 1. vieta/, Nikam Gunāram Rudzītim /iegūta 2. vieta/, Jolantai Cīrulei /3. vieta/.

Paldies skolotājai Inārai Tomaševičai!


Lepojamies ar mūsu skolēnu sasniegumiem  Latvijas robežsardzes organizētajā zīmējumu konkursā “Atjaunotajai robežsardzei -30” (2021. gada oktobris):
Albertam Markusam  Buskem
( 6.klase) – 3.vieta, Beātei Bāņukalnei (6.klase) – pateicība, Sabīnei Valterei ( 4.klase) –iekļūšana finālā.
Paldies par piedalīšanos 3.klases skolēniem  Emīlijai Langei , Aleksam Ābolkalnam, Eduardam Saulītim, 4.klases skolēniem Līgai Dauguļei, Kristeram Sviridenko, Robertam Gabrusānam, 6.klases skolniecei Sintijai Danielai Bajārei.

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai, Guntai Beloragai!


Radošo darbu konkurss „Mans tētis supervaronis”

„Latvijas vīru biedrības” rīkotajā radošo darbu konkursā „Mans tētis supervaronis” piedalījās 5.klases skolnieks Everts Bekasovs, 7.klases skolniece Nellija Rūnika un 9.klases skolniece Adrija Sondare. Adrijas darbs „Mans tētis – supervaronis?” ieguvis 3.vietu un balvu – dāvanu karti no sporta preču veikala 50 eiro apmērā, bet Nellijas dzejolis „Mans tētis” izpelnījies īpašu simpātiju balvu: RARO kaklarotu.

Paldies skolotājai Dainai Briedei!


Dzejas konkurss „Garā pupa”

2021.gada maijā biedrības “Ascendum” un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludinātajā dzejoļu konkursā tika iesūtīti 6. klases skolnieces Sandas Brečas un 7.klases skolnieka Rolanda Sirsniņa dzejoļi. Abi darbi publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem “Garā pupa 2021”, bet Rolands kļuvis par Dižpupas laureātu, saņemot 2 žūrijas locekļu – Gustava Terzena un Viestura Ķerus – draudzīgo simpātiju pupu.

Paldies skolotājai Dainai Briedei!


2020./2021. m.g.

Vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” rīkotajā skolēnu atziņu konkursā par attālināto mācīšanos “Mācos pats!” piedalījās 3.klases skolniece Sabīne Valtere ar spēli „Mācos pats” un 9.klases skolniece Arta Pinka ar rakstu darbu „Gada balvas”. Konkursa žūrija izskatīja ap 550 darbu, un gan Artai, gan Sabīnei piešķirtas veicināšanas balvas.

Paldies skolotājām Guntai Beloragai un Dainai Briedei


2020.gadā, kad tika svinēta dzejnieces un atdzejotājas Laimas Akurateres (1910–1969) 110. jubileja, Jāņa Akuratera muzejs aicināja 5.–12. klases skolēnus piedalīties sacerējumu konkursā.Kopā tika saņemti 174 skolēnu darbi no 57 Latvijas skolām. Tolaik vēl 8. klases skolniece Arta Pinka konkursam iesniedza darbu „Kādu es vēlētos savu dzīvi”. SKATĪT >>>

Skolēnu darbus izvērtēja žūrija – dzejnieks un Jāņa Akuratera muzeja speciālists Aivars Eipurs, Jāņa Akuratera muzeja vadītāja Ruta Cimdiņa, Jāņa Akuratera muzeja speciāliste Maira Valtere, tulkotāja un publiciste Silvija Ģibiete, kā arī literatūrkritiķe un publiciste Lāsma Gaitniece. Konkursa žūrija nolēma apbalvot darbus par katru tēmu atsevišķi un trīs vecuma grupās: 5.–6. klašu grupā, 7.–9. klašu grupā un 10.–12. klašu grupā.

Radošo darbu konkursa laureātu virtuālā paziņošana ZOOM platformā 5.–9. klašu audzēkņiem notika 2021. gada 5. martā.

Artas Pinkas darbs ieguva Grad Prix, augstāko novērtējumu un ir iekļauts grāmatā „Svētdienas domraksti”. Tajā lasāmi visu vecuma grupu un tēmu Grand Prix un 1., 2. un 3.vietu, kā arī „Atzinību” guvušie skolēnu darbi.

Paldies skolotājai Dainai Briedei!


Konkurss “Šāda maska, tāda maska” noslēdzies 15. martā. Paldies dalībniekiem un viņu pedagogiem! Izvērtēti vairāk kā sešdesmit iesniegtie darbi. Savu vērtējumu izteikusi ne tikai profesionāla žūrija, bet arī sociālās vietnes facebook lietotāji.

Uzvarētāji:
Vizuālās mākslas kategorijā,
v
ecuma grupā līdz 12 gadu vecumam:

1.vieta Albertam Markusam Buske
3.vieta Sindijai Rūnikai

Vizuāli plastiskās mākslas kategorijā,
v
ecuma grupā līdz 12 gadu vecumam:

1.vieta Sabīnei Valterei
3. vieta Sabīnei Grudulei

Balvu ieguvēji atzinības rakstus un piemiņas veltes var saņemt Madonas BJC, Skolas ielā 8a, darba dienās pl. 10.00 – 15.00

Paldies skolotājām Guntai Beloragai, Gunai Vucānei un Rigondai Pinkai!


Paldies Artai Pinkai, Rūdolfam Briedim un Menardai Actiņai, kuri ar saviem radošajiem darbiem piedalījušies Latviešu valodas aģentūras rīkotajā konkursā “Mans grāmatplaukta stāsts”. 

Konkursa žūrija, izvērtējot 1090 iesūtītos radošos darbus (dzejoļus, esejas, domrakstus un zīmējumus), uzvarētāju vidū ierindojusi Artas un Rūdolfa darbus, piešķirot tiem ATZINĪBU. Konkursa organizētāji sola interesantākos darbu fragmentus izdot krājumā, kā arī kopā ar Latvijas Radioteātri veidot iestudējumu Latvijas Radio 1.

Paldies skolotājai Dainai Briedei!


Priecājamies par 2. klases skolēnu panākumiem Jāņa Simsona Madonas mākslas skolas radošajā konkursā “Zelta rudens Madonā”:
Elizabetei Rižkovai – atzinība, Oliveram Rudzonam – 2. vieta. 
Paldies par piedalīšanos: Emīlam Mārcim Kantem, Artūram Kalniņam, kā arī 3. klases skolēniem: Līvai Vanagai, Līgai Dauguļei, Kristeram Sviridenko.

Paldies skolotājai Guntai Beloragai un Rigondai Pinkai!


Pateicība 2. klases skolēniem Emīlijai Langei, Oliveram Rudzonam un 3. klases skolēniem Līvai Vanagai, Līgai Dauguļei, Sabīnei Valterei, Dženijai Krustai, Melānijai Lapkovskai, Gustam Purvietim, Kristeram Sviridenko par piedalīšanos Latgales plānošanas reģiona radošō darbu konkursā “Latvija manā sirdī” (1.12.2020.)

Paldies skolotājai Guntai Beloragai un Rigondai Pinkai!


Pateicība Līvai Vanagai, Kristeram Sviridenko, Sabīnei Valterei, Dženijai Krustai par piedalīšanos Latvijas izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās mākslas darbu konkursā “Friča Bārdas dzejas gleznas”

Paldies skolotājai Guntai Beloragai!

2019./2020. m.g.

Latvijas Valsts meži organizētajā konkursu „ Koki un spārni” piedalījās 4. klases skolēni Beāte Bāņukalne un Marta Kārkliņa.
Valsts zīmējumu konkursā „ Vesels, kustīgs, laimīgs -2020” ar Veselībnieku – Markusam Kristapam Putniņam ATZINĪBA (Zīmējums būs nākošā gada kalendārā). Piedalījās Beāte Bāņukalne, Evelīna Brennere, Alberts Markuss Buske, Marta Kārkliņa, Rihards Kārkliņš, Sintija Daniela Bajāre, Niks Gunārs Rudzītis.
Starptautiskais radošo darbu konkursā „ Hansa Kristiana Andersena papīrpasakas” piedalījās Sintija Daniela Bajāre, Beāte Bāņukalne, Evelīna Brennere, Alberts Markuss Buske, Marta Kārkliņa, Rihards Kārkliņš.
10. starptautiskā mākslas darbu izstādes organizētajā konkursā „ Vērtību skala” piedalījās Marta Kārkliņa.

Paldies skolotājai Tamārai Dzenovskai!


Finanšu pratības konkurss “Mana vārdnīciņa” un “Biznesa pasakas”

Noslēdzies Latvijas lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar Latvijas Banku organizētais finanšu pratības konkurss 1.–4. klašu skolēniem “Mana vārdnīciņa” un konkurss 5.–9. klašu skolēniem “Biznesa pasakas”.
Priecājamies par mūsu skolēnu sasniegumiem: 2. klases skolniekam Kristeram Sviridenko 2. vieta konkursā “Mana vārdnīciņa”, 8. klases skolniekam Markusam Kivkucānam “Biznesa pasaku” konkursā Ekonomikas attīstības foruma specbalva. Paldies par piedalīšanos Rūdolfam Briedim un Ralfam Jankovskim!

Paldies skolotājām Guntai Beloragai, Dacei Saliņai, Rigondai Pinkai un Dainai Briedei!


Dzejas konkurss „Garā pupa”

Biedrība “Ascendum” un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludinātajā dzejoļu konkursā, kurā aicināti piedalīties 5–15 gadus veci bērni un pusaudži no visas Latvijas, tika iesūtīti 2. klases skolēnu Līvas Vanagas, Līgas Dauguļes, Sabīnes Valteres un Gusta Purvieša, 7.klases skolnieka Mārča Krūmiņa un 8.klases skolēnu Artas Pinkas un Rūdolfa Brieža dzejoļi. Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem “Garā pupa 2020”, kas iznāks septembrī, Dzejas dienu laikā. Otrajai kārtai izvirzīti 155 dzejoļi, tai skaitā Līvas, Līgas, Sabīnes, Mārča un Artas darbi.

Paldies skolotājām Guntai Beloragai un Dainai Briedei!


Atzīmējot dzejnieces un tulkotājas Laimas Akurateres 110. gadadienu, Jāņa Akuratera muzejs aicināja šogad 5.–12. klases skolēnus piedalīties sacerējumu konkursā.   Kopā tika saņemti 174 skolēnu darbus no 57 Latvijas skolām.

Mūsu skolas skolniece Arta Pinka ir konkursa fināliste. Viņa  rakstīja savu sacerējumu par tematu “Kādu es vēlētos
savu dzīvi”.

Paldies skolotājai Dainai Briedei!


Priecājamies par 3. klases skolnieka Everta Bekasova uzņēmību, iegūstot Instagram Monster energi konkursā 3.vietu!


Apsveicam zīmējuma konkursa “Par drošu elektrību kopā ar Baltik Elektro!” konkursa uzvarētājus no 2. klases – Gustu Purvieti un Sabīni Valteri! Baltik Elektro šogad uzsāka kampaņu “Par drošu elektrību kopā ar Baltik Elektro!”, kuras mērķis ir pievērst bērnu un vecāku uzmanību elektrodrošībai. Pavisam konkursam tika iesūtīti 204 darbi un 30 no tiem ir nominēti kā uzvarētāji. Tas vēl nav viss! Grupa ReQi gatavo īpašu pārsteigumu visiem konkursa dalībniekiem! Katrs iesūtītais darbiņš tiks izmantots jaunās dziesmas videoklipā. Arī 2. klases skolnieka Kristera Sviridenko darbiņš būs redzams šajā videoklipā.
Paldies par piedalīšanos 3. klases skolēniem – Beātei, Martai, Rihradam, Markusam, Albertam, Sintijai, Evelīnai, Simonai.
Darbus var aplūkot Baltik Elektro facebook.com mājas lapā –https://www.facebook.com/BALTIKELEKTRO/

Paldies skolotājai Guntai Beloragai un Tamārai Dzenovskai!


Lepojamies ar pasākuma “Kalpaka kauss – 2020”  (Degumniekos, 18.02.2020.) Bērzaunes pamatskolas 7.-9. klases komandas (Mārcis, Mikus, Agnese, Arta, Markuss, Ralfs S., Sindija) panākumiem:
1. vieta konkursā “Prāts un erudīcija”
2. vieta konkursā “Viss par Latviju”
1. vieta konkursā “Latvijas vēsture”
1. vieta konkursā “Drošība un pirmā palīdzība”

Pateicība skolotājai Ilgai Gailumai, Gunai Vucānei, Rigondai Pinkai, Ivetai Zemītei!


Prieks par pasākuma “Kalpaka kauss – 2020” aktīvajiem dalībniekiem:
*Erudīcijas konkursā Beāte Bāņukalne ieguva 2. vietu
*Veiklības sacensībās piedalījās Eduards Saulītis (1.kl.), Kristers Sviridenko (2.kl.), Everts Bekasovs (3.kl.), Alberts Markuss Buske  un ieguva 3. vietu.
Paldies par piedalīšanos:
Emīlijai Langei, Aleksam Ābolkalnam, (1.kl.), Līgai Dauguļei (2. kl.), Gustavam Saulītim (3. kl.), Simonai Vjatkinai (4.kl.).

Pateicība skolotājai Airai Bērziņai, Solveigai Purviņai, Rigondai Pinkai, Guntai Beloragai, Gunai Vucānei, Tamārai Dzenovskai!


Pateicība 5. klases skolniekam Maratam Lācim par piedalīšanos Nacionālajās skaļās lasīšanas sacensībās.

Pateicība skolotājai Dainai Briedei!


Priecājamies par Bērzaunes pamatskolas skolēnu sasniegumiem Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja rīkotajā konkursā “Latvijas armijai – 100”:

Martai Kārkliņai (4. klase) – 1. vieta
Kristeram Sviridenko (2. klase) – 2. vieta
Beātei Bāņukalnei (4. klase) – simpātiju balva

Pateicība skolotājai Guntai Beloragai un Tamārai Dzenovskai!


 

Pateicība 8. klases skolniekam Markusam Kivkucānam par piedalīšanos novada konkursā “Vārdnīcu erudīts” Madonā, 2019. gada 30. oktobrī

Paldies skolotājai Dainai Briedei!


Lepojamies par 7. klases skolēnu sasniegumiem, piedaloties konkursā “Šodien laukos 2019”!

Paldies skolotājai Dainai Briedei!


 

Lepojamies ar 5. klases skolnieces Melānijas Morares sasniegumiem –  neklātienes zīmējumu konkursā “Latvijas olimpiskās komandas talismans!” iegūta 2. vieta.

Madonā, 2019. gada 3. oktobrī

Paldies skolotājai Rigondai Pinkai!

2018./2019. m.g.

 I. Indrānes literārās jaunrades 2019. gada konkurss

Lepojamies ar 7. klases skolnieku Markusa Kivkucāna un Mārtiņa Pilsuma sasniegumiem:
*Markusam – 2. vieta;
*Mārtiņam – atzinība.

Paldies skolotājai Dainai Briedei!

Latvijas Zaļā punkta konkurss “Zaļais Restarts II”

Pateicība par piedalīšanos konkursā 6. klases skolēniem Mikam, Danai, Kristīnei, Dānielam, Jānim, Mārcim, Mikum!

Paldies skolotājai Dainai Briedei!

Pasākuma cikls “Kalpaka atceres pasākumi 2019” kopvērtējums

1.- 4. klašu grupā mūsu skolas komandai 9. vieta (no 14 komandām).
Pateicība 1. klases skolēniem Kristeram Sviridenko un Līgai Dauguļei; 2. klases skolniekiem Gustavam Saulītim (3. vieta Erudīcijas konkursā)Evertam Bekasovam, Mārtiņam Bākuli; 3. klases skolēniem Beātei Bāņukalnei, Albertam Markusam Buskem;
4. klases skolēniem Maratam Lācim, Diānai Rudenei, Raulam Tupiņam

5.-6. klašu grupā mūsu skolas komandai disciplīnās (no 13 komandām):
– Militarizētajā stafetē – 4. vieta
– Latvijas vēsture – 4. vieta
– Pirmā palīdzība – 3. vieta
Pateicība 
5.klases skolēniem: Menardai Actiņai, Rikardo Markusam Bajāram, Deividam Jasulovičam un
6.klases skolēniem: Sandrim Andrim Grudulam, Dānielam Krūkliņam, Mārcim Krūmiņam, Agnesei Tipainei.

7.-9. klašu grupā mūsu skolas komandai disciplīnās ( no 17 komandām):
– Latvijas vēsture- 3. vieta
-Patriotiskā dziesma – 4. vieta
Pateicība 7. klases skolēniem: 
Markusam Kivkucānam, Mārtiņam Pilsumam, Artai Pinkai, Inesei Madarai Rubenei, Artim Rudzonam, Ralfam Sviridenko un 8. klases skolniekam Santim Elliņam.

Zīmējumu konkursa rezultāti

1.-4. klašu grupā
Albertam Markusam Buskem 2. vieta
Martai Kārkliņai 6. vieta
Elzai Jermacānei 7. vieta
Beātei Bāņukalnei 10. vieta
Sintijai Danielai Bajārei 10. vieta
Ancei Sandijai Dzenei 10. vieta

7.-9. klašu grupā
Artai Pinkai 7. vieta
Rūdolfam Briedim 7. vieta

Pateicība skolotājai Ivetai Zemītei, Guntai BeloragaiGunai Vucānei, Tamārai Dzenovskai, Rigondai Pinkai un
jaunsargu pulciņa vadītājam Sandrim Kļaviņam!

 

Lepojamies ar 4. klases skolnieka Marata Lāča sasniegumiem – I pakāpes diploms Madonas novada skolēnu skatuves runas konkursā
(Madonā, 2019. gada 28. februārī)

Pateicība skolotājai Rigondai Pinkai!

Izsakām pateicību Skaļas lasīšanas konkursa I kārtas dalībniekiem – Dānielam Krūkliņam, Agnesei Tipainei, Danai Davidonei, Lanai Martinovai. Konkursa II kārtai tika izvirzīts Dāniels (Pateicība par piedalīšanos).

Paldies skolotājai Dainai Briedei!

Priecājamies par 9. klases skolēnu – Tomasa, Rolanda, Annijas, Reiņa, Lauras, Kristas – aktivitāti, veiksmīgi piedaloties Erudīcijas konkursā “Viss par Latviju” (Madonā, 2018. gada 7. novembrī). Tomasa, Annijas un Kristas komanda izcīnīja balvu – ekskursiju uz LR Saeimu un Zināšanu centru “Naudas skola”.

Pateicība sk. G. Vucānei, G. Beloragai, D. Briedei, D. Saliņai!

Lepojamies ar Bērzaunes pamatskolas 9. klases skolēnu, Kristas Saulones, Annijas Berģes un Tomasa Aizstrauta, panākumiem – iegūta 4. vieta Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja rīkotajā Erudītu konkursā (2018. gada 27. novembrī)

Pateicība skolotājai Gunai Vucānei!

Priecājamies par Rolanda Andrejeva– 3. vieta un Tomasa Aizstrauta7. vieta  sasniegumiem Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu apvienības Informācijpratības konkursā 7. – 9. klasei (Madonā, 2018. gada 1. novembrī)

Pateicība skolotājai Solveigai Purviņai!

Sveicam Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja organizētā radošo darbu konkursa “Uzmanību – es, tu, mēs un ūdens” (2018. gada oktobrī) uzvarētājus Martu Kārkliņu (3. kl.) – 2. vieta un Sabīni Valteri (1. kl.) – veicināšanas balva.

Paldies pedagogiem Tamārai Dzenovskai un Rigondai Pinkai!

2017./2018. m.g.

Priecājamies par Simonas VjatkinasRolanda Sirsniņa drosmi un centību, piedaloties Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu apvienības Lasīšanas konkursā 2. un 4. klasei (Madonā, 2018. gada 19. aprīlī).

Paldies skolotājām Tamārai Dzenovskai un Guntai Beloragai!


Priecājamies par Lindas Rjabiņinas, Sandijas Sergejevas, Meldras Meieres (komanda “Trešais prāts”) un Danielas Rudenes, Madaras Pardences, Sindijas Bebres ( komanda “Trīs zvaigznes”) mērķtiecību, iesaistoties projektā “Esi līderis!”. Konkursā “Es savai skolai” abas komandas saņēma pateicību, bet komanda “Trešais prāts”– skatītāju simpātiju.

Paldies skolotājai Ilutai Kārkliņai!


Lepojamies ar mūsu 6.-7. klases skolas komandas (Ineses Madaras, Markusa, Ralfa S., Emīlijas, Raivja, Santa, Nika, Daira, Daiņa un Arta) panākumiem karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Profesiju rēbuss” (Madonā, 21.03.2018.).

Pateicība skolotājām Solveigai Purviņai un Veronikai Caunei!


Priecājamies par mūsu skolēnu sasniegumiem novada zīmējumu konkursā “Kalpaka kauss 2018”
1.-4.klašu grupā:
Ancei Sandijai Dzenei (3.kl.) – 1.vieta
Sindija Rūnika (3.kl.) – 4.vieta
Melānija Morare (3.kl.) – 4.vieta
Jēkabs Saliņš (4.kl.) – 4.vieta
Jolanta Cīrule (3.kl.) – 6.vieta
Alberts Markuss Buske (2.kl.) – 10.vieta
5.-6.klašu grupā:
Mārtiņš Pilsums (6. kl.) – 1. vieta

Pateicība vizuālās mākslas skolotājām: Rigondai Pinkai, Tamārai Dzenovskai un Guntai Beloragai!


Esam lepni par mūsu “LEGO robotikas” pulciņa komandas sasniegumiem FLL 2017/2018 sacensībās Valkā, 2018. gada 9. un 10. februārī, 26 komandu konkurencē par sagatavoto projektu izcīnīta 2. vieta un kauss.
Paldies Elzai, Samantai, Elīnai, Menardai, Rikardo Markusam, Rolandam, Danai, Mārcim un Edvardam.
Paldies arī vecākiem par atbalstu un iedrošināšanu, īpaša pateicība Edvarda un Elzas vecākiem par radošajām idejām un  to izpildījumu!
Paldies skolotājai Guntai Beloragai un citām dabaszinību skolotājām, kuras atbalstīja un rosināja skolēnu zinātkāri!

“LEGO robotikas” pulciņa vadītāja D. Saliņa


Lepojamies ar Bērzaunes pamatskolas jauniešiem, kas aktīvi iesaistās dažādās sabiedriskās aktivitātēs, strādā brīvprātīgo darbu un saņēma gada balvu “Sudraba Gailis”nominācijas.
“Gada aktīvists” – nominēta Sandija Sergejeva;
“Gada brīvprātīgais” – nominēta Daniela Rudene, Sandija Sergejeva;
“Gada jauniešu centrs” – nominēta Bērnu un jauniešu apvienība “Rīts”;
MNJD nominācijas “Gada atbalsts jauniešiem” balvas ieguvēji Anita un Raimonds Aizstrauti.
Uzteiktas par aktīvu darbošanos brīvprātīgajā darbā Laura Paškova, Emīlija Skrabe, Linda Rjabiņina.

01.12.2017.


Pateicību par piedalīšanos erudīcijas konkursā valodu mācību jomā „Mana valoda-mans draugs un palīgs” 8.klašu skolēniem (Madonā, 2017. gada 24. novembrī) saņēma Laura Māliņa un Krista Saulone.

Paldies skolotājām – Ivetai Zemītei, Dacei Saliņai un Dainai Briedei.


Lepojamies par 8. un 9. klases skolēnu komandu sasniegumiem erudīcijas spēlē “Viss Par Latviju(Madonā, 2017. gada 8. novembrī):

Danielam Meržvinskim, Kristai Saulonei un Laurai Māliņai – 3. vieta
Sandijai Sergejevai, Lindai Rjabiņinai un Meldrai Meierei – pateicība

Paldies skolotājai Gunai Vucānei par iedrošināšanu un līdzpārdzīvojumu!




2016./2017. m.g.

Lepojamies par

  • 8. klases skolnieces Meldras Meieres sasniegumiem – iegūta 2. vieta Ilzes Indrānes 7. literārās jaunrades konkursā 8.-9. klašu grupā.
  • 5. klases skolnieka Rūdolfa Brieža sasniegumiem – iegūta 3. vieta eseju konkursā “Es gleznoju Latvijas simtgadi”
    (Madonas un Cesvaines novada 5.-12. klases audzēkņiem);
  • 7. klases skolnieces Lauras Māliņas panākumiem, piedaloties R. Blaumaņa literārās prēmijas 12. konkursā
    (pamatskolu un vidusskolu Latvijas skolēniem).

Paldies skolotājai Dainai Briedei par iedrošināšanu un līdzpārdzīvojumu!

2015./2016. m.g.

Konkursa, aktivitātes nosaukums

Dalībnieki

Klase

Dalībnieki/ to skaits

Rezultāti

Skolotājs

 Valsts policijas dzejoļu konkurss, “Esi redzams –esi drošs” 27  izglītojamo iestādes, 188 dzejoļi M. Pilsums 2. vieta

R.M. Bajārs 2. vieta

T. Dzenovska

G. Beloraga

Valsts policijas zīmējumu konkurss “Esmu redzams –esmu drošs”        Inesei Madarai Rubenei 1. vieta T. Dzenovska

 

 

Konkurss “Esi drošs , neesi pārdrošs” 8. klase Valsts mēroga konkursa
I kārtā.
Pateicība 8. klases skolēniem l.Cepurītei , I.Komisarovam, V.Māliņai , E.Putniņam, D.Špākam D. Briede
Konkurss “Laiks laukiem” Visa skola  1. – 9. klase 205 darbi Pateicība 1., 2., 3., 6., 9. klase S. Purviņa

G. Beloraga

G. Vucāne

V. Caune

I. Stepāne

Konkurss “Piena pasaku kamoliņš” 555 pasakas,
120 zīmējumi
Pateicība S. Purviņa . G. Beloraga , G. Vucāne , T.Dzenovska
Erudītu konkurss “Viss par Latviju” 9. klases komanda 9. klase Starpnovadu konkurss 2. vieta
D. Mežvinskis
K. Meiers
R. Aizstrauts
G. Vucāne
Zīmējumu konkurss “Sidrabiņa dubļus bridu” Starpnovadu konkurss
Zīmējumu konkurss “Zem Vidzemes debesīm”
Zīmējumu konkurss “Bērni uz sniega” 4. klase  T. Dzenovska
O. Kalpakam veltītais jaunrades konkurss “Teiksma par Kalpaku”  Laine Džeriņa 9. klase Valstī Pateicība; iekļuvusi 20 finālistu vidū I.Stradiņa
Starpnovadu konkurss “Kur ko likt” Zīmē 3. un 4. klase 4. klase Piedalās 6 starpnovadu skolas Pateicība T. Dzenovska, G. Vucāne
Svešvalodu konkurss “Iepazīsim valodu un kultūras dažādību!” Piedalās 9. klase un 7. klase   Starpnovadu pasākums Pateicība un 2. vieta V. Kerubiņa
O. Kalpaka piemiņai veltītās aktivitātes Sākumskola Starpnovadu pasākums Pateicība S. Purviņa , G. Beloraga, G. Vucāne, T. Dzenovska
R. Blaumaņa literārais dzejas konkurss Alīna Briede 9. Ērgļi Pateicība D. Briede
Neklātienes mājturības konkurss “Spēka zīmes” Alīna Briede

Meldra Stabiņa

Linda Rjabiņina

9.

7.

Varakļāni Pateicība par piedalīšanos T. Dzenovska
I. Indrānes 6. literāro darbu konkursā: L.Džeriņa
M.Pardence
9.

7.

Prauliena 2. vieta

Atzinība

D. Briede

Informāciju apkopoja Guna Vucāne,
dir.vietn. audzināšanas darbā