2020./2021.m.g.

Dalībnieki: Eduards Saulītis 2. klase, Gustavs Saulītis 4. klase

SMU „Zīmulītis”
Produkts: zīmuļu trauciņi
Dalībnieki: Kristīne Marta  Bambāne 2. klase, Emīls Mārcis Kante 2. klase, Dženija Krusta 3. klase, Melānija Lapkovska 3. klase

SMU „Zumzums”
Produkts: bišu vaska sveces, eglīšu un Adventes vainagu rotājumi, vasks Laimes liešanai; kosmētika sejai, ķermenim, lūpām, ziedes veselībai
Dalībnieki: Līga Dauguļe 3. klase, Sabīne Valtere 3. klase, Līva Vanaga 3. klase

Skolotāja – konsultante Gunta Beloraga

SMU “Tējas ballīte”
Produkts: Daudzveidīgi aksesuāri tējas dzeršanas rituālam: tējas uzglabāšanas somiņas, krūzīšu “mētelīši un paliktnīši, kā arī pašu lasītās tējas safasētas ērtās paciņās.
Dalībnieki: Beāte Bāņukalne, Evelīna Brennere, Sintija Daniela Bajāre (5. klase)

SMU “S-VILKI”
Produkts: Dažādas ziepes, kurās izmantotas dabas veltes.
Dalībnieki: Jēkabs Saliņš, Rolands Sirsniņš (7. klase)

Skolotāja – konsultante Dace Saliņa

Latvijas  CITS BAZĀRS ziemā

Lepojamies ar mūsu SMU “Zumzums” panākumiem: tika izvirzīti nominācijai “Labākā SMU pārdošanas komanda”un “Labākais reklāmas video”, kā arī ieguva   Latvijas Bankas Naudas skolas simpātiju balvu „Komandas gars”.

Paldies skolotājai Guntai Beloragai!