2018./2019.m.g.

Aktuāli:

Priecājamies par mūsu skolas SMU panākumiem pasākumā 2019. gada 14. februārī – CITS BAZĀRS Gulbenē :
SMU “Spāres rota” ieguva nomināciju “Kvalitatīvs produkts” un Swedbanka simpātiju balvu;
SMU “Nieki un Prieki” pārstāvis Gusts Purvietis ieguva Swedbanka simpātiju balvu;
SMU “S-Vilki” ieguva nomināciju “Labākais stends” pamatskolu grupā

Paldies SMU reģionālā pasākuma CITS BAZĀRS dalībniekiem – “S-Vilki”, “Spāres rota”, “SMAILS”, “Nieki un Prieki”, Madonā 2018. gada 14. decembrī.

Vairāk nekā 30 000 apmeklētāju 2018. gada 8. decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping 170 skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) stendos smēlās iedvesmu un iegādājās Ziemassvētku dāvanas un ikdienā noderīgas preces Junior Achievement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā SMU pasākumā CITS BAZĀRS ziemā. Ar savām biznesa idejām un radīto produkciju apmeklētājus iepazīstināja 500 skolēni no visas Latvijas.

CITS BAZĀRS ziemā t/c Domina Shopping savu uzņēmumu pārstāvēja 170 labāko ideju autori. “Jaunieši saprot, ka svarīga ir ne tikai biznesa ideja un preces ražošana, bet arī preces noformējums un zīmols. Pats galvenais – viņiem deg acis par uzņēmējdarbību, un mūsu uzdevums ir iedvesmot jauniešus turpmākiem sasniegumiem,” stāsta JA Latvia valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

Paldies SMU “Spāres rota” un “S-Vilki” par dalību pasākumā CITS BAZĀRS ziemā t/c Domina Shoping, Rīgā 2018. gada 8. decembrī.
Priecājamies par Jēkaba, Rolanda un Deivida panākumiem – iegūta nominācija “Labākais stends” pamatskolu grupā.

Paldies SMU SIA “S-Vilki”, “SMAILS” un “Spāres rota” par dalību Madonas “Uzņēmēju parādē 2018”, 2018. gada 24. novembrī.

Skolēnu mācību uzņēmumi Bērzaunes pamatskola

Nr. Nosaukums Nodarbošanās Dalībnieki Klase
1. S-Vilki Dabai draudzīgu izstrādājumu no vaska izgatavošana un tirdzniecība Jēkabs Saliņš 5.
Rolands Sirsniņš
Deivids Jasulovičs
Nils Meļehovs
2. Mežrozīte Dekupētu puķupodu, dāvaniņu no dabas materiāliem izgatavošana un tirdzniecība Elīna Krūmiņa 5.
Menarda Actiņa
Lana Martinova
3. SMAILS Rotaļlietu un spēļu izgatavošana un tirdzniecība Melānija Lapkovska 1.
Jolanta Cīrule 4.
4. Nieki un Prieki Sadzīves priekšmetu izgatavošana un tirdzniecība Kristers Sviridenko 1
Dženija Krusta
Līga Dauguļe
Līva Vanaga
Kristaps Zviedris
Gusts Purvietis
5. Smaiduļi Spēļu un rotaļlietu izgatavošana un tirdzniecība Marats Lācis 4.
6. Spāres rota Rotaslietu izgatavošana un tirdzniecība Elza Jermacāne 4.
Sabīne Valtere 1.

Skolotājas – konsultantes Gunta Beloraga, Dace Saliņa