‌Diena Aizsargu namā

‌22.februārī Bērzaunes pamatskolas 5.-6., 7.-9. klašu komandas devās uz Madonu kultūras centru, lai piedalītos “Kalpaka kauss 2024” aktivitātēs: Ierindas skatē, Vēstures konkursā. Pasākumā viesojās Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti un viesi no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem. Ierindas skates mērķis – sekmēt nacionālās un valstiskās identitātes veidošanos, stiprināt patriotismu un pilnveidot skolēnu fizisko sagatavotību. Skolēni, soļojot vienotā komandas noformējumā un dziedot karavīru dziesmu, rādīja savas ierindas skates prasmes. Lepojamies ar mūsu skolēniem, jo soļošana, mūsuprāt, bija fantastiska! Paldies mūsu komandieriem Gustavam un Eduardam Saulīšiem!

Vēstures konkursa “Erudīts” uzmanība bija vērsta, lai pārbaudītu skolēnu zināšanas par Latvijas armijas vēsturi un mūsdienu aktuāliem faktiem.

Paldies skolotājiem par skolēnu sagatavošanu un būšanu līdzās! Paldies skolēniem par gribasspēku, disciplinētību un saliedētību!

Lai stalta stāja, brašs solis un vienotība ik dienu!

Valērija Bārbale-Ņagu,

8.klases skolniece

FOTO>>