Sporta dienas aktivitātes

14. septembrī laika apstākļi bija piemēroti, lai norisinātos sporta dienas aktivitātes. Pasākumu ar uzmundrinājuma vārdiem un veiksmes vēlējumiem atklāja skolas direktore. Skolēni un skolotāji aktīvi un draudzīgi darbojās dažādās aktivitātēs un stafetēs. Sportisti, mazi un lieli, spēlēja basketbolu, futbolu, badmintonu, florbolu. Skolēni bija sajūsmā par atjautīgo “mīnu” laukumu, kurā, sadarbojoties un izmantojot īpašu karti, bija jānokļūst līdz finišam. Tiesnešu pienākumi bija uzticēti 9. klases skolēniem: Agnesei, Mārcim, Aleksandram, Agnim, kā arī Jolantai, Anetei – 7. klases skolniecēm.

Sporta laukumā valdīja prieks, smiekli, izdošanās saucieni un neviltota sajūsma. Vinnētāji bijām mēs visi, jo vēlreiz pārliecinājāmies, cik ir svarīgi sportot, lai justos labi.

Paldies Helmutam Polim un Sandim Kļaviņam par sporta aktivitāšu organizēšanu! Paldies skolēniem un skolotājiem par veiksmīgu darbošanos un kopā būšanu!

Lai arī neliels nogurums, taču gandarījums par aktīvi pavadīto laiku, liekas, bija gandrīz visiem.

Gita Bondare

FOTO ŠEIT>>