2020./2021. mācību gada absolventi

Šogad Bērzaunes pamatskolas izlaiduma svētkus svinēja deviņi, bet skolu beidza desmit 2005. jeb Gaiļa gadā dzimušie jaunieši.

Ķīniešu horoskops par Gaiļa gadā dzimušajiem vēsta: šie cilvēki bez liekas kautrēšanās runā to, ko domā. Viņiem ir izteikta pienākuma apziņa, un, pateicoties tai, viņi izrāda arī savu vīrišķību. Gaiļiem svarīgākais ir pievērst sev uzmanību. Apģērba ziņā šie cilvēki labprāt izvēlas to, kas ir atbilstošs esošajām modes tendencēm, kā arī apģērbus, kuri piesaista citu cilvēku uzmanību. Noteikti tajā ir daļa patiesības, tomēr katram no jauniešiem ir arī savs unikālais raksturs.

Rūdolfs Briedis. Sportisks, patstāvīgs, mērķtiecīgs un ar savu raksturu. Labprāt pavada laiku kopā ar saviem draugiem un domubiedriem. Klasesbiedri domā, ka Rūdolfs ir nedaudz nopietns, bet arī jautrs un dažreiz smieklīgs.

Ralfs Jankovskis. Kluss, draudzīgs, nosvērts. Dažreiz mēdz paslinkot. Nepatīk darīt lietas, ja uzskata, ka tās dzīvē nav nepieciešamas. Klasesbiedri atceras: ienāca pie mums 4. klasē, un ar laiku mēs viņu pieņēmām. Bieži sasmīdināja. Kāds no bērniem saka – biju viņa pirmais draugs Bērzaunē, ilgi bijām labākie draugi.

Markuss Kivkucāns. Atsaucīgs, izpalīdzīgs, un uzticams draugs ar labu humora izjūtu. Labprāt pārstāvēja savu klasi skolas pasākumos. Klasesbiedru redzējumā Markuss ir labs datoriķis; jautrs, var parunāties par jebko, viņam nebeidzas tēmas, par ko runāt.

Jogita Miķelāne. Smaidīga, klusa noslēpumaina būtne. Sportiska meitene. Klasesbiedri vēl tā kārtīgi Jogitu nav paspējuši iepazīt pa šo pusotru gadu, bet pamanījuši, ka meitene ir izpalīdzīga un apzinīga.

Mārtiņš Pilsums. Smaidīgs, ar humoru, pozitīvi uzlādēts. Vienmēr ar nestandarta domāšanu. Interesants sarunu biedrs. Labprāt pārstāvēja savu klasi skolas pasākumos. Klasesbiedru atmiņās Mārtiņš paliks kā jautrākais un smieklīgākais klases puisis, ar kuru kopā sadarīts daudz blēņu.

Arta Pinka. Droša, enerģiska, izdarīga, mērķtiecīga un patstāvīga. Vienmēr pārliecināta par sevi. Klasesbiedri novērtē gan Artas centību, gan to, ka viņa vienmēr izskatās priecīga. Klases gudrākā meitene.

Inese Madara Rubene. Atsaucīga, draudzīga. Nekad neatsaka savu palīdzību. Inese labprāt izmēģina kaut ko jaunu. Klasesbiedri saka: draudzējāmies, kad bija klātienes stundas. Palīdzēja justies labi. Klases deputāte, vienmēr pastāvēs par sevi.

Alita Savickaite. Laipna, smaidīga, centīga. Uzticīga saviem draugiem. Klasesbiedri domā, ka Alita ir jautra, izpalīdzīga, gudra, bet, ja vajag, var būt arī skaļa un traka.

Ralfs Sviridenko. Skaļš, drošs, vienmēr ir par sevi pārliecināts. Nebaidās uzdot jautājumus svešiem cilvēkiem. Labprāt pārstāvēja savu klasi skolas pasākumos. Klasesbiedriem Ralfs paliks atmiņā ar joku pilno dvēseli, jautrību. Ja Ralfs saka „tūlīt”, tad viņš vēl domās pusstundu un tad tikai izdarīs.

9.klases audzinātāja Solveiga Purviņa