Atziņu konkurss par attālināto mācīšanos

Marta beigās, lai noskaidrotu pašu skolēnu redzējumu, kas attālinātās mācīšanās laikā ir grūts un kas patīkams, vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” izsludināja skolēnu atziņu konkursu “Mācos pats!”, kurā 1.-12. klases skolēni tika aicināti dalīties ar savām atziņām par attālināto mācīšanos.

Konkursa darba formāts neierobežots: rakstveidā, audio vai video, foto galerija, plakāts vai kolāža. Ļoti motivējoša bija galvenā balva – portatīvais dators.

Konkursa „Mācos pats” žūrijai nācās izskatīt pārsteidzoši daudz pieteikumu – vairāk nekā 550 radošos darbus no skolēniem visos Latvijas reģionos, tai skaitā mūsu skolas 3. klases skolnieces Sabīnes Valteres spēli un 9.klases skolnieces Artas Pinkas darbs „Gada balvas”.

Abu meiteņu darbi nav palikuši bez ievērības un ieguvuši veicināšanas balvas: Sabīne par savu galda spēli “Mācos pats!” balvā saņem sēžammaisu no Pupumaiss.lv, bet Arta – ieejas biļetes visai ģimenei „Tīklu parkā”, Līgatnē.

Ar konkursa uzvarētāju darbiem var iepazīties ŠEIT>>

Attālinātā mācīšanās ir pārbaudījums mums visiem – skolēniem, skolotājiem, vecākiem, ierēdņiem -, tomēr ikviens pārbaudījums liek sasparoties un atrast sevī tādas dzīles, par kurām rāmā ikdienā pat nebūtu nojautuši.

Skolotājas Daina Briede un Gunta Beloraga