Panākumi zīmējumu konkursā

Gada nogalē, akcentējot lielo un unikālo arborētumā sastopamo egļu dažādību, LVM Kalsnavas arborētums aicināja 1.-5. klašu skolēnus piedalīties zīmējumu konkursā „Mana svētku egle”.

Konkursam atsaucās daudzi mūsu skolas skolēni. Novērtējot visu bērnu ieguldījumu, katrs saņēma pateicību, bet izlozes kārtībā tika noteikti 3 balvu ieguvēji.

Vienu no 3 pārsteiguma balvām saņēma 3. klases Sabīne Valtere. Viņa konkursam iesniedza divus darbiņus. „Bišu vaska egle” darināta no bišu vaska plāksnes, ber rotāta ar bišu vaska eglīšu rotājumiem, savukārt „Gadalaiku eglē” sadzīvo visi četri brīnišķīgie Latvijas gadalaiki.

Priecājoties par mūsu skolēnu atsaucību, visiem dalībniekiem tika piešķirta papildus balva – radoša, izzinoša nodarbība Kalsnavas arborētumā pavasarī. Tad skolēni klātienē varēs iepazīt vairāk nekā 130 parastās egles formas un šķirnes, kas sastopamas Kalsnavas arborētumā.

Gunta Beloraga