I semestra noslēgums

Neierasti klusi, bet ierasti sirsnīgi 18. decembrī noslēdzās I mācību semestris.

Skolā šajā dienā bija tikai 1.-4. klašu skolēni un viņu skolotāji. Ticot brīnumam, bērni bija iemācījušies Ziemassvētku dziesmiņas, dzejoļus, pat iestudējuši nelielu izrādi un atrada veidu, kā ar to iepriecināt sevi un  Ziemsvētku vecīti, kurš apciemoja katru klasi svētku rītā.

Tikmēr vecāko klašu audzinātāji, Sniega mātes izaicinājumu pieņēmuši, sēdās „kamanās” un devās iepriecināt savus skolēnus, aizvedot tiem Madonas novada sarūpētās saldumu tūtas un pašu nopelnītās liecības. Arī lielie bija gatavojušies tikties ar „rūķiem” un mācījušies pantiņus, lai tiktu pie kārotā dāvanu maisa. Centīgākajiem un veiksmīgākajiem skolēniem – labiniekiem – tika arī atzinības raksts un dāvana.

2020./2021.mācību gada I semestra labinieki:

1. Alekss Ābolkalns 2. klase
  2. Artūrs Kalniņš 2. klase