I semestra noslēgums

Neierasti klusi, bet ierasti sirsnīgi 18. decembrī noslēdzās I mācību semestris.

Skolā šajā dienā bija tikai 1.-4. klašu skolēni un viņu skolotāji. Ticot brīnumam, bērni bija iemācījušies Ziemassvētku dziesmiņas, dzejoļus, pat iestudējuši nelielu izrādi un atrada veidu, kā ar to iepriecināt sevi un  Ziemsvētku vecīti, kurš apciemoja katru klasi svētku rītā.

Tikmēr vecāko klašu audzinātāji, Sniega mātes izaicinājumu pieņēmuši, sēdās „kamanās” un devās iepriecināt savus skolēnus, aizvedot tiem Madonas novada sarūpētās saldumu tūtas un pašu nopelnītās liecības. Arī lielie bija gatavojušies tikties ar „rūķiem” un mācījušies pantiņus, lai tiktu pie kārotā dāvanu maisa. Centīgākajiem un veiksmīgākajiem skolēniem – labiniekiem – tika arī atzinības raksts un dāvana.

2020./2021.mācību gada I semestra labinieki:

 1. Alekss Ābolkalns 2. klase
 2. Artūrs Kalniņš 2. klase
 3. Emīlija Lange 2. klase
 4. Eduards Saulītis 2. klase
 5. Kristers Sviridenko 3. klase
 6. Sabīne Valtere 3. klase
 7. Līva Vanaga 3. klase
 8. Everts Bekasovs 4. klase
 9. Adrians Meržvinskis 4. klase
 10. Gustavs Saulītis 4. klase
 11. Adriāna Zariņa 4. klase
 12. Beāte Bāņukalne 5. klase
 13. Alberts Markuss Buske 5. klase
 14. Marta Kārkliņa 5. klase
 15. Sanda Breča 6. klase
 16. Elza Jermacāne 6. klase
 17. Diāna Rudene 6. klase
 18. Arta Pinka 9. klase


Skolotāja Daina Briede