Valentīndienas aktivitātes

14.februārī daudzviet pasaulē atzīmē Valentīndienu – visu mīlētāju dienu –  par godu leģendām apvītajam svētajam Valentīnam.Šo dienu atzīmējām arī mēs skolā. Diena sākās ar informatīvu līniju, kurā visi tikām aicināti uz mīļām un sirsnīgām savstarpējām attiecībām, kā arī uzzinājām Līdzpārvaldes sarūpētos uzdevumus.

Visā skolā bija paslēptas 10 oranžas sirsniņas, uz kurām uzrakstīts „Es Tevi mīlu!”. Starpbrīžos bija jācenšas tās atrast, un veiksmīgākajiem un vērīgākajiem tika solītas balvas. Visvairāk sirsniņu atrada 4.klases skolēni, bet pa kādai  gadījās arī citiem.

Vēl rīta līnijā katra klase izlozēja, kurai klasei jāsagādā kāds sirsnīgs pārsteigums, ar ko iepriecināt tradicionālajā piektdienas darba līnijā. Viens otram veltījām sirsnīgus vārdus, jautrus pantus, saldus un mīļus apsveikumus. Šajā līnijā Līdzpārvalde apsveica skolēnu, kas bija apģērbies visatbilstošāk šai dienai, un tā bija 4.klases Beāte –  sarkani rozā no galvas līdz kājām.

Šādi svētku brīži ienes prieku nopietnajā ikdienā.

Sindija Rūnika, 5.klase