Bērzaunes pamatskolas 1.-4.klašu komanda dodas uz “Kalpaka kausa-2020”posmu Meirānos

4.februārī Meiranu Kalpaka pamatskolā norisinājās “Kalpaka kausa -2020” sacensību posms sākumskolas skolēniem. Vairākās disciplīnās- Erudīcijas konkursā, Militarizētajās stafetēs un Dambretes turnīrā- savā starpā sacentās dalībnieki no 13 skolām – Madonas pilsētas, Lubānas, Cesvaines un Lubānas vidusskolām, Praulienas, Kalsnavas, Liezēres, Lazdonas, Degumnieku, Barkavas, Kusas un Meirānu pamatskolām.

Erudītākie skolēni – Emīlija Lange (1.kl.), Līga Daugule (2.kl.), Gustavs Saulītis (3.kl.), Beāte Bānukalne (4.k.) – piedalījās ERUDĪCIJAS KONKURSĀ, kur demonstrēja savas zināšanas par Latviju – tās dabu, latviešu tautas ieražām, tautasdziesmām un svētkiem, valodu, ievērojamām  vietām un  cilvēkiem. Lepojamies ar Beāti Bāņukalni, kura 13 skolu konkurencē 4.klašu grupā ieguva godpilno 2.vietu!

MILITARIZĒTAJĀS STAFETĒS vajadzēja parādīt veiklības, spēka, izturības, pat loģiskās domāšanas prasmes un pierādīt, ka spējam darboties komandā un pat uzvarēt! Jā, mūsu komanda- Eduards Saulītis (1.kl.), Kristers Sviridenko (2.kl.), Everts Bekasovs (3.kl.), Alberts Markuss  Buske (4.kl.) ieguva 3.vietu! (pie tam, tikai par 0,5 punktiem atpaliekot no 2.vietas un 3 punktiem – no 1.vietas!)

Savukārt, DAMBRETISTI sacentās divās grupās- 1.-2.klašu un 3.-4.klašu. Mūsu skolu parstavēja Alekss Ābolkalns (1.kl.) un Simona Vjatkina (4.kl.).

Gribu teikt milzīgu PALDIES šo skolēnu vecākiem, klases audzinātājiem, skolotājiem, kuri katrs no savas puses deva kaut mazu “artaviņu” šo skolēnu “uzvarai”.  Jā, uzvarai, jo katrs no dalībniekiem bija uzvarētājs jau ar to vien, ka varēja šajā pasākumā piedalīties un, tātad, ar sevi lepoties….

Nākamais posms- Degumnieku pamatskola, kur norisināsies “Kalpaka kausa -2020” sacensību posms 7.-9.klašu skolēniem. Mūsu skolas komanda jau gatavojas un ceram, ka veiksme ies blakus un mēs uzvarēsim!

Iveta Zemīte, Bērzaunes pamatskolas direktora vietniece audzināšanas jomā