Labo darbu nedēļa

Mūsu skolas skolēni jau vairākus gadus piedalās labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” rīkotajā „Labo darbu nedēļā”, kas šogad norisinājās no 7.līdz 13.oktobrim. Šajā nedēļā organizācija aicina sniegt atbalstu līdzcilvēkiem, dzīvniekiem vai sabiedrībai un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā. Lai iedvesmotu citus, rīkotāji aicina dalīties ar saviem darbiem savā mājaslapā.

Lūk, ko paveikuši Bērzaunes pamatskolas skolēni

2. un 3.klase

Labo darbu nedēļā piedalāmies katru gadu. Šogad nolēmām nedoties nekur tālu, bet gan paveikt kaut ko labu pie mūsu pašu skolas. Sameklējām eglīšu stādus un ķērāmies pie lāpstām. Atzīstamies, ka daži no mums lāpstu rokās turēja pirmo reizi, tāpēc, lai izraktu eglītei jauno mājvietu, nācās krietni nopūlēties. Rezultāts patika visiem. Lai labi aug un priecē gan mūs pašus, gan mūsu skolas apmeklētājus!

5.klase

Madonas dzīvnieku patversmes apmeklējums. Suņu barības, siltu segu piegāde, suņu pastaigas.

Jau nedēļu pirms braukšanas gatavojāmies ļoti nopietni – vācām siltas segas, pirkām barību, lai varētu doties “ar pilnām rokām” ciemos pie pamestiem sunīšiem. Prieks, ka šajā pasākumā piedalījās arī mūsu vecāki. Šī bija fantastiska pēcpusdiena sunīšiem, jo viņi izskrējās, izstaigājās, tika pie gardumiem un lielas un patiesas cilvēkmīlestības… Sunīši bija ļoti laimīgi, bet mēs aizbraucām ar asarām acīs, jo nesapratām, kā tā var – pamest tik uzticīgas un mīlošas dvēselītes… Mēs tur vēl atgriezīsimies….

6.klase

Sakopām ceļu uz skolu – savācām atkritumus gar gājēju celiņu, pie autobusa pieturas un ap jauniešu centru.

7.klase

Sagaidot Latvijas simtgadi, dendroloģe Aija Kaškure aicināja iesaistīties akcijā „Dāvāsim nākotnes dižkokus mūsu Latvijai” un apzināt ceļmalā esošus kokus, kuru diametrs jau pārsniedz 50 cm un kuru augšana ir apgrūtināta. Jau 3. gadu mūsu skolas skolēni rūpējas par autoceļa Madona – Pļaviņas malā augošu nākotnes dižkoku, regulāri izgriežot krūmu atvases, lai ozols netraucēti varētu veidot savu diženo stāvu.

 8. un 9. klase

Sakopām bijušā skolas direktora un dzejnieka Jura Brežģa kapus. Palīdzējām Jāņkalnos šķūnī sakraut malku.

Informāciju apkopoja klašu audzinātāji