Miķeļdienas gadatirgus

Rudens, ražas laiks, aicina čaklākos saimniekus dižoties un dalīties, tāpēc jau izsenis septembra beigās notiek Miķeļdienas tirgus. Tas vienmēr tiek rīkots arī mūsu skolā.

Arī šogad 27.septembrī visiem tika dota iespēja gan tirgoties, gan izdevīgi iepirkties  skolas tirdziņā. Savu preci piedāvāja gan jaundibinātie SMU, gan individuālie tirgotāji. Kā ierasts, visplašākais bija saldumu piedāvājums: kūkas, kēksi, vafeles, ruletes, plātsmaizes, mafini utt., ko darinājuši bērni kopā ar vecākiem. Elza un Diāna piedāvāja katra tirdziņa sapni – cukurvati. Pie meiteņu stenda izveidojās vislielākā rinda.

Šis tirdziņš bija uztraukuma pilns, jo bija daudz konkurentu un katrs cerēja nopelnīt daudz naudas. Vairums tirgotāju visu bija pārdevuši stundas laikā, un apmierināti bija gan pircēji, gan pārdevēji.

Jāpiebilst, ka šajā tirdziņā aktīvākie tirgotāji (kā ierasts) bija 1.-6.klašu skolēni, bet vecākie koncentrējās uz pirkšanu un mielošanos.

Elza Jermacāne, 5.klase, Daina Briede