Zinību diena

Tik silta un saulaina mācību gada pirmā diena var liecināt tikai par vienu – arī viss mācību gads paies siltā un saulainā noskaņā. Un kā gan citādi var būt skoliņā, kas šogad savā paspārnē pulcē 94 bērnus. Bērnus, kas savās klasēs var justies kā omulīgā ģimenē, bet skolā – kā lielā, pieņemošā un atbalstošā saimē. Skolas saimei šogad piepulcējas 7 pirmklasnieki, tā būs skaitliski mazākā klase skolā, un viņiem palīdzēs iejusties desmit devītās klases skolēni – topošie absolventi. Pie lielākās klases statusa – kopā 15 skolēnu – tikusi 7.klase, pateicoties  negaidītam „ģimenes pieaugumam” vasaras izskaņā.

Ievērojamas pārmaiņas šogad arī pedagogu kolektīvā. Gaidītā atpūtā devusies mūzikas skolotāja Ināra Stepāne, kas, 39 gadus strādājot Bērzaunes skolā, mūzikas pasaulē ievedusi vairākas bērzauniešu paaudzes. Skolas koris regulāri piedalījies arī Dziesmu svētkos, un nu mums visiem jātur īkšķi, lai arī nākamajos svētkos Mežaparka estrādi piepilda arī mūsu skolēnu balsis, jo – koris būs, un to vadīs jaunais mūzikas skolotājs Jānis Trūps.

Skolas bibliotēkas vadītājas pienākumus un 9.klases latviešu valodas skolotājas pienākumi uzticēti Gitai Bondarei.

Arī bioloģijā šogad jauna skolotāja – Zanda Cīrule, bet sportu jaunākajām klasēm mācīs Aira Bērziņa.

Prieks, mulsums, satraukums, viskrāšņāko ziedu klēpji, mīļi vārdi, labi padomi, viesu vēlējumi, vecāku labvēlība, skolotāju apņēmība un skolēnu cerība, ka šogad būs vēl labāk nekā pērn, bija jaušama vārdos, smaidos, acu skatienos un rokas spiedienos.

Lai mums izdodas!

Daina Briede