„Tūdaliņ tagadiņ salītē rotājos”

28.maijā uz sadziedāšanās un sadancošanās pasākumu pulcējās Madonas un kaimiņu novadu skolu kori un deju kolektīvi,  ieskandinot XII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkus. Pasākumā piedalījās arī mūsu skolas 2.-4.klašu koris un 5.-9.kašu koris, kā arī Sauleskalna TN dejotāji.

Koncertuzvedumā izdziedājām un izdejojām saules ceļu visa gada garumā.

Diena sākās ar pulcēšanos sporta centrā un mēģinājumu procesu, lai vakara koncertā viss ritētu raiti. Atsevišķi mēģināja deju kolektīvi un kori, bet pēc tam tikāmies ģenerālmēģinājumā.

 

18.00 sākās koncerts ar mūsu skolotājas Ināras Stepānes diriģēto „Āzīti bucīti” 1.-4.klašu koru izpildījumā un pamazām dziesmas un dejas ieveda vasaras noskaņās, kad saulīte visvairāk mūs lutina. Nākamo dziesmu un dzeju cikls tika veltīts rudens izjūtām, kad noder gan gumijas zābaciņi, gan lietussargi, gan lukturīši, lai izgaismotu tumšos bezsniega vakarus. Gaišs prieks ikvienu pārņem, ieraugot pirmo sniegu. To izspēlējām arī mēs – dziedātāji un dejotāji. Koncertu noslēdzam ar pavasarīgām gavilēm par saulītes atgriešanos.

Diena bija gara un nogurdinoša, tomēr tas nesabojāja danču prieku, kas tika piedāvāts visiem koncerta dalībniekiem kopā ar Skuju ģimeni.

Agnese Tipane, Dana Davidone, Kristīne Bebre, 6.klase