Diena māmiņām

10.maijā, Mātes dienas priekšvakarā, uz skolu aicinājām māmiņas, lai dalītos ar viņām savā priekā un mīlestībā.

Vispirms sniedzām māmiņām koncertu, kurā katra klase bija sagatavojusi savu priekšnesumu – dzejas rindas, dziesmu vai videosveicienu – un pašu darinātu apsveikumu. Pasākumu vadīja 4.klases drošie un nu jau pieredzējušie runātāji, kā arī neaizstājamie devītie, kam jau pēc nedēļas šajā skolā būs Pēdējā zvana svētki.

Pēc koncerta visas māmiņas (arī vecmāmiņas, tēti un vectētiņi) tika aicinātas uz vecāku kopsapulci, lai pārrunātu skolas aktualitātes, kā arī piedalītos nodarbībā „Medijpratība – draugs vai ienaidnieks”. Lektore pastāstīja par drošiem interneta lietošanas priekšnosacījumiem. Viņa uzsvēra, ka vienīgais oficiālais medijs Latvijā ir Latvijas Sabiedriskie mediji, un tajā sniegtā informācija ir patiesa un pārbaudīta. Visos citos portālos sniegtajai informācijai tomēr jāpieiet kritiski un jāpārliecinās par tās patiesumu. Vēl 8.klases skolēni Dainis un Artis iepazīstināja ar mūsu skolas audzēkņu datora un telefona lietošanas paradumiem.

Mājās māmiņas devās priecīgas par sagādāto svētku brīdi un jaunajām zināšanām.

Agnese Tipaine, 6.klase