4.maija svētki

4.maijā  svinam Latvijas otro dzimšanas dienu, atceroties 1990.gada 4.maiju, kad Latvijas PSR Augstākā padome pieņēma  lēmumu atjaunot  Latvijas neatkarību.

Tuvojoties Latvijas simtgadei, tika iedibināta jauna tradīcija – šajā dienā svētku galdam uzklāt baltu galdautu un ģimenes, draugu, kaimiņu lokā svinēt savas valsts esību un godināt tos, kas palīdzējuši to radīt un nosargāt.

Baltā galdauta svētkus cilvēki rada sev paši, uz tiem katrs nāk ar savu cienastu, katrs pievieno galdā un kopīgajās sarunās savu devumu, radot svētku sajūtu.

Arī mēs skolā uzklājām baltu galdautu un uzlikām uz tā skolai zīmīgāko – grāmatas, tā parādot godu zināšanām, gudrībai, centībai, mācītiespriekam, kas ir tik vajadzīgs, lai Latvija būtu stipra, brīva, labklājīga, pasaulē pazīstama un cienīta!

4.klases skolēni