Sveiciens pavasarim

18.aprīlī, dienā pirms Lieldienu brīvdienām, iesildījāmies svētkiem: rīta pusē kopīgiem spēkiem sakopām skolas apkārtni, bet pēc tam rīkojām tirdziņu.

Mūsu skola atrodas ainaviski skaistā vietā: skolai ir plašs pagalms, spēļu laukums, pārdomāti apstādījumi, gar to tek upīte un vijas balts ceļš. Pēc garā ziemas viss izskatījās paguris, tāpēc nācām talkā un atmodinājām zemi pavasarim, atbrīvojām upītei ceļu, palīdzējām kokiem un krūmiem tiks galā ar vecajiem zariem. Kur redzīgās acis redzēja ko padarāmu, tur darbīgās rokas ķērās klāt.

Dienas turpinājumā skolā norisinājās SMU pavasara tirdziņš, kurā savu preci piedāvāja 11 uzņēmumi. Pircēji varēja iegādāties gan rotas, gan stādus, gan puķu podiņus, gan veselīgus produktus, gan našķus. Tirgotājus vērtēja ne vien pircēji ar saviem maciņiem, bet arī žūrija: skolas vadība un skolas līdzpārvaldes pārstāvis un uzņēmēja Inguna Plotka. Veiksmīgākajiem SMU tika piešķirtas žūrijas izraudzītās nominācijas un simpātiju balvas:

  • SMU „Amatnieki” – Labākais stends un simpātiju balva;
  • SMU „S-Vilki” – Labākā pārdošanas komanda;
  • SMU „Nieki un prieki” – Videi draudzīgs produkts;
  • SMU „Spāres rota” – sociāli atbildīgs produkts;
  • SMU „Uguntiņas” – Inovatīva biznesa ideja un simpātiju balva;
  • Skolotāja Gunta Beloraga, mazo klašu uzņēmumu konsultante, – simpātiju balva.

Šī pirmssvētku diena pagāja darbīgā un priecīgā noskaņā, izbaudot pavasara saulīti un kopā būšanas prieku.
Lai visiem spirdzinošas Lieldienu brīvdienas!

Menarda Actiņa, 5.klase