Konkursa „Valsts policijai 100” rezultāti

Novembra sākumā Valsts policija izsludināja bērnu radošo darbu konkursu par godu gaidāmajai Latvijas Valsts policijas 100.gadadienai 2018.gada 5.decembrī  „VALSTS POLICIJAI 100”. 1.-12.klašu skolēni tikai aicināti veidot radošos darbus dažādās tehnikās, attēlojot Valsts policijas darbu.

18.janvārī skolā bija ieradušās Valsts policijas Madonas iecirkņa darbinieces, lai pasniegtu balvas labāko darbu autoriem.

Mūsu skolā šajā konkursā aktīvi iesaistījās 1. un 3.klases skolēni. 1. vietu savā klašu grupā Madonas reģionā ieguva 1.klases skolniece Dženija Krusta, kas savā zīmējumā bija attēlojusi svētku sajūtu.

Par labāko 3.klašu grupā tika atzīts Alberta Markusa Buskes darbs – kolāža, kurā attēlota policijas mašīna ikdienas situācijā, patrulējot uz ielām. Alberts bija gan zīmējis, gan aplicējis, gan veidojis no dzijas, un tieši ar to viņa darbs izcēlās pārējo vidū.

Veicināšanas balvu saņēma 3.klases skolēni Marta un Rihards Kārkliņi. Viņi kopīgiem spēkiem bija izveidojuši telpisku kompozīciju no plastilīna, kurā attēlojuši avārijas situāciju: automašīna saskrējusies ar motociklu. Rihards, kā jau puisis, mācēja izveidot transporta līdzekļus, bet Martas ziņā bija mājas, koki, iela un dīķis.

Pateicību par piedalīšanos šajā konkursā saņēma arī 1.klases skolēni Kristers Sviridenko, Līga Dauguļe un Gusts Purvietis, kā arī 3.klases skolnieces Beāte Bāņukalne un Sintija Daniela Bajāre.

Informāciju apkopoja Daina Briede