Slidu vilinājums

28.janvārī, ziemotā ziemas brīvlaika dienā, paprāvs pulciņš bērzauniešu mēroja ceļu uz Rīgu, lai padotos slidu vilinājumam.

Vispirms piestājām atpūtas kompleksā „Lido”, kur pavadījām stundu, slidojot lieliskajā slidotavā vai arī baudot pilsētas kārumus. Rīdziniekus var apskaust par šādu iespēju – slidot ar kvalitatīvām slidām pa atbilstoši sagatavotu ledu. Kad mūsu novadā būs šāda iespēja?

Protams, pirmssvētku un atlaižu bija vērtīgi iepazīties ar lielveikala „Mols” piedāvājumiem, bet tad sekoja brauciena svarīgākais pasākums – hokeja spēles apmeklējums arēnā „Rīga”. Novērtējot mūsu skolēnu ieguldījumu „Labo darbu nedēļā”, organizācija „Palidzesim.lv” dāvāja mums biļetes uz šo spēli.

Rīgas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā uzņēma Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienību. Spēle bija spraiga, aktīva, nervus kutinošu brīžu pilna. Pēc pamatlaika beigām uzvarētājs vēl nebija noskaidrots, jo rezultāts bija 2:2, taču „bullīšos” viesi izrādījās veiksmīgāki, un mums nācās pieņemt zaudējumu. Sāpīgi, bet tāda ir dzīve.

Spēles pārtraukumos daudzi no mums izvēlējās turpināt darīt labos darbus un ziedoja naudu bērniņiem, kam ir veselības problēmas. Par katru ziedoto eiro  varēja iegūt pateicības dāvanu – lukturīti.

Šis bija pozitīvi uzlādējošs brauciens. Ar nepacietību gaidām nākamo ekskursiju!

Mārtiņš Pilsums, Ralfs Sviridenko 7.klase