I semestra noslēgums

20.decembrī skolas saime aicināja uz I semestra noslēguma pasākumu. Tas norisinājās divās daļās: rīta pusē svētkus svinēja 1. – 4.klašu skolēni, bet pēcpusdienā vecāko klašu audzēkņi.

Sākumskolas skolēni kopā ar skolotājām bija iestudējuši Ziemassvētkus sentēvu garā. „Saimnieki” – 4.klases skolēni,  uzklājuši galdu ar tradicionālajiem šo svētku ēdieniem, godam sagaidīja un pavadīja ķekatniekus – pārējo klašu skolēnus čigānu un zvēru maskās. Tie ciemos nāca ar dziesmām, dejām, jautrām rotaļām un, protams, tika pacienāti.

Pasākuma izskaņā skolas direktore sveica skolēnus, kas I semestrī bijuši paši centīgākie un veiksmīgākie, iegūstot labinieka titulu:

2.klase

Everts Bekasovs
Adrians Meržvinskis
Gustavs Saulītis
Adriāna Zariņa

  1. klase

Beāte Bāņukalne
Alberts Markuss Buske
Niks Gunārs Rudzītis
Marta Kārkliņa
Simona Vjatkina

  1. klase

Jolanta Cīrule
Elza Jermacāne
Nellija Rūnika
Diāna Rudene
Rauls Tupiņš

Vecāko klašu svētku pasākums tika veidots kā TV šovs, kurā katras klases kolektīvs rādīja kādu izklaidējošu raidījumu:

5.klase rādīja „Izklausies redzēts”, iejūtoties Intara Busuļa un bērnu grupas „Knīpas un knauķi” lomās, sniedzot spilgtus un jautrus priekšnesumus.

Savas neparastās spējas rādīja 6.klases ekstrasensi. Izrādās, ka Miks aizvērtām acīm prot noteikt, kuram priekšmetam kāds pieskāries (ja vien blakus ir arī Saša), bet Jānis un Mārcis prot panākt, ka izgaist ūdens, savukārt Agnese un Dana gatavojas atvērt zīlēšanas salonu un palīdzēt cilvēkiem, liekot kārtis.

7.klases izpildījumā redzējām neparastāko „Panorāmu” ar neticamākajām ziņām: mūsu skolā tikšot ierīkots baseins (žēl, ka tam jāupurē mūzikas kabinets un mūzikas stundas), savukārt nevienam nezināmais H.Polis basketbolā uzveicis gan D.Bertānu, gan K.Porziņģi. Nākamgad skolēni varēs gulēt mazliet ilgāk, jo šoferītis visus skolā mācēšot nogādāt nepilnās 5 minūtēs. Toties vasarās par zālāju skolas pagalmā rūpēšoties poniju ganāmpulks. Žēl, ka vēlāk visas šīs ziņas skolas direktore atsauca 🙂

Skolēnu dienas un nedienas atklāja 8.klases kolektīvs, parādot seriāla „Starpbrīdis” sēriju. Starpbrīdī var pagūt visu: izstrīdēties un salabt, pažēloties un pažēlot, kaut ko noslēpt un kaut ko atklāt.

Spilgts bija TV šova noslēgums ar 9.klases talantīgo dziedātāju un dejotāju priekšnesumiem. Laura valdzināja ar savu balsi, bet Tomass un Rolands šokēja ar pārdrošajiem breika dejas elementiem.

Pēc izklaidējošās daļas sekoja I semestra mācību darba sasniegumu izvērtējums, suminot labiniekus:

  1. klase

Rolands Sirsniņš- II pakāpes atzinība
Jēkabs Saliņš- II pakāpes atzinība

  1. klase

Agnese Tipaine  – I pakāpes atzinība

  1. klase

Inese madara Rudene – II pakāpes atzinība
Arta Pinka- II pakāpes atzinība

  1. klase

Kristai Saulonei – II pakāpes atzinība
Tomass Aizstrauts – II pakāpes atzinība

Gan lielos, gan mazos skolēnus šogad apciemoja arī  Ziemassvētku vecītis, atnesot kārotās saldumu tūtas, kuras sarūpējusi Madonas pašvaldība. Visi, kas vēlējās, pasākuma izskaņā varēja laisties līksmās dejās un rotaļās, iesildot pēdas un sirdis gaidāmajiem svētkiem.

Daina Briede

FOTO>>>