Olimpiskā diena

Šī gada 22. septembrī mūsu skolā, tāpat kā daudzās citās Latvijas skolās, norisinājās „Olimpiskā diena 2017”. Mēs – 9. klases skolnieces Linda, Sandija, Sindija, Madara, Daniela un Meldra – vadījām rīta vingrošanu citu klašu skolēniem un skolotājiem. Vingrojumu kompleksu jau iepriekš bijām apguvušas, skatoties portālā olimpiade.lv ievietoto video.

Tā kā šī gada Olimpiskās dienas tēma bija kross un orientēšanās, pēc iesildīšanās devāmies nelielā skrējienā līdz Bērzaunes luterāņu baznīcai un atpakaļ, bet pēc tam rādījām savas prasmes orientēties skolas apkārtnē, meklējot paslēptos puzles gabaliņus.

Šajā dienā skolā viesojās arī PII „Vārpiņa” sagatavošanas grupas audzēkņi, lai iepazītu savu nākamo skolu, skolotāju un iesaistītos kopējās aktivitātēs.

Daļa skolēnu bija devušies uz Madonu, lai pārstāvētu mūsu skolu tur rīkotajās aktivitātēs. Ar īpaši labu vietu komandu kopvērtējumā nevaram lepoties, toties individuālajā vērtējumā gan vairākas medaļas: Rūdolfam sudraba medaļas orientēšanās un krosā, Oskaram sudrabs,  bet Artai bronza orientēšanās sacensībās un Tomasam sudrabs krosā.

Jāpiebilst, ka šī gada devīze „Vingro svaigā gaisā” ļoti piestāv mūsu skolai, jo tas ir tas, ko mēs patiesi arī darām.

Daniela Rudene