Sporta diena 12. septembrī

12 septembrī mūsu skolā notika sporta diena ar devīzi „Piedalies un gūti prieku!”.

Sākumā kopā ar skolotāju Viku iesildījāmies un iemācījāmies Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, bet pēc tam vadību pārņēma biedrības „Pie kraujas” jaunieši. Viņi bija sagatavojuši vairākas aktivitātes.

Vispirms katrai klasei bija jāiepazīstina ar sevi, izveidojot dzīvo skulptūru. Pēc tam norādītajā secībā klašu kolektīvi kopā ar vecākiem un audzinātājiem veica sportiskus uzdevumus, sacenšoties:

  • kura klase apgāzīs visvairāk ķegļu – „boulings”
  • kuri visātrāk nozāģēs koka ripu –„bluķa” zāģēšana;
  • kuri precīzāk trāpīs mežacūkas siluetam – loka šaušana;
  • kura klase visātrāk atradīs attēlu pārus – atmiņas spēle;
  • kuri uzcels visaugstāko torni –„Jenga XXL”

Sākumā viss gāja tīri raiti, bet tad omu mazliet pabojāja pamatīgs lietus. Salija spēles, salija vecāku atnestie našķi, salija spēļu vadītāji un spēlētāji, salija vecāki un skolotāji, tomēr neviens nebija gatavs padoties un tāda nieka dēļ pārtraukt azartiskās sacensības. Mazliet pārkārtojāmies un turpinājām aktivitātes skolas telpās un šķūnī.

Kad visi bija veikuši visas disciplīnas, sekoja apbalvošana. Labāk gāja tām klasē, kurām palīgā devās vecāki, tāpēc nav nekāds pārsteigums vai kļūda, ka itin daudz 1.vietu 1.-6. klašu grupā bija 1. klasei. Viņiem bija vislielākais vecāku – atbalstītāju pulks. Jādomā, ka nākamreiz arī citu klašu skolēni neatlaidīgāk uzrunās savus vecākus nākt palīgā.

Šī sporta diena norisinājās izglītības programmu projekta „Izjūti savas saknes!” ietvaros. Paldies visiem par atsaucību!

Agnese Tipaine